گردشی کودکانه در بازی Microtrip: عمو زنجیرباف!

نوجوانان و کودکان در هر خانواده مایه‌ی سرخوشی و زندگی هستند و پدر و مادرها بسیار رنج می‌کشند تا آنان را خوش‌بخت ببینند و ره‌آورد شیرینی‌ها و تلخی‌های روزگارشان آینده‌ای روشن و نیک داشته باشند.

چندی از بازی‌های دنیای وب هم می‌کوشند تا زمینه‌ی نوآوری و هوشیاری فرزندان دلبند شما را گرد آورند و با پرورش اندیشه و افزایش واکنش‌های به‌هنگام، نیروی نبوغ ایشان را دو چندان نمایند.

امروز با کوچه‌تک باشید تا از یک بازی شادمانه و بچه‌گانه رونمایی کنیم.


درباره:

استودیوی بازی‌ساز فرانسوی Triple Trip با آفرینش بازی رایگان و آفلاین میکرو‌تریپ در سبک گیم‌های آرکید و سرگرم‌کننده، بار دگر کودک درون بزرگ‌ترها را زنده کرده است و با به‌دست آوردن امتیاز 4.3 از 5.0 و بارگیری 10 میلیونی در فروشگاه اندرویدی گوگل، توانسته است جای پای خویش را سخت و استوار کند و در پس روز‌های پیروزی‌ و دستاوردهای خیره‌کننده‌اش چادر بخشش و شادی را بگستراند.

در بازی گیمر خردسال یا بزرگ‌سال وظیفه‌ی مبارزه با میکروب‌ها و دشمنان بده را بر دوش دارد و باید بکوشد با تندی و تیزی ویژه‌ای که با ترفند‌های زیرکانه آمیخته است در کارزار با دیو‌های پلید و زشت‌روی برنده‌ی رزم‌گاه باشد.

یادت نره اینو بخونی!  بررسی و نقد برنامه‌ی اندرویدی موسیقی با متن Musixmatch-Lyrics: باربدی در بارگاه ساسانیان


با نگهداشت جان خویش با نام سرباز از مرگ نهراسیده با بیگانگان بجنگد و آن‌ها را نابود کند و انگل‌های خون‌خوار تار و مار کند و به سزای کارشان برساند تا دوباره زندگی را برای میزبان خود ارمغان آورند.برتری‌ها:

– گیم‌پلی ساده و هم‌گون در کنار گرافیکی شایسته

– سود جستن از موزیک و افکت‌ها‌ی شنیداری برابر با روند بازی

– شناخت چکیده‌ای با ساختار، مکانیزم دفاعی و فیزیکی بدن انسان

– بازی دوست‌داشتنی بیش‌تر سرپرستان و کارمندان ابر‌کمپانی گوگل

کاستی‌ها:

– طراحی کهنه و کم‌جان گاهی فرآیند بازی را برای گیمر خسته‌کننده می‌سازد


در پایان:

گیم با بهره گرفتن اندک ولی سزاوار از دانش فیزیک و زیست‌شناسی، همگان را با کار دستگاه ایمنی بدن تا اندازه‌ای آشنا می‌کند و نیز زمان‌های آسودگی شما را به راستی پر می‌کند و با پرهیز از گیج‌کنندگی و آزردگی بازی‌کن آرامش را به خانه ارزانی می‌کند.

با بیدار کردن من کودکی، به جرگه‌ی یاران سینه ‌چاک و دل‌باخته‌ی بازی بپیوندید؛ پس درنگ ننمایید و آن را دریابید!


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.