گردشی وارسته در برنامه‌ی ورزشی Runtastic Mountain Bike GPS: کوهستان اسپروز!

داشتن یک اندام و بدن ورزیده و تندرست از خواسته‌ها و آرزوهای دست‌یافتنی هر آدمی از باستان تا کنون است و زنان و مردان تنومند، نیرومند، چابک و دلیر در میان تیره‌ها، کوچ‌نشینان و دهگان‌زادگان از ارزش و جایگاه بلندی برخوردار بوده‌اند.

امروزه با گسترش فرهنگ شهرنشینی و زندگی کم‌‌تحرک مردمان، نیاز به برنامه‌ای ورزشی و پایدار برای کاستن از چربی‌های انباشته در بدن به‌خوبی نمایان است پس با کوچه‌تک همراه و همدم باشید تا بار دیگر در این زمینه از نرم‌افزاری کارآمد رونمایی شود.


درباره:

استودیوی نام‌آشنا و برنامه‌ساز اتریشی Runtastic با تکیه بر آفرینش نرم‌افزارهایی در پرورش و بهداشت تن، بی‌گمان بر سکوی برتری گام نهاده و برنامه‌ی دوچرخه‌سواری کوهستان آن توانسته است با گرفتن امتیاز 4.5 از 5.0 و دانلود بالای 1 میلیون بار در گوگل‌پلی جای پای خویش را استوار و سخت بسازد و بی‌درنگ به فرداهایی روشن بیاندیشد.دوچرخه‌سوار با جست‌وجویی زیرکانه در هزاران راه کوهستانی در برنامه و پایگاه اینترنتی Runtastic.com و یا با روشن کردن جی‌پی‌اس دستگاه و یاری نقشه‌های گوگل مپس و هم‌چنین بارگیری و اندوختن نقشه‌ها در گوشی هوشمند به شکل آفلاین از آنان بهره بگیرید.با ساخت سیاهه‌ای از پخش موسیقیایی دل‌خواه از تورهای گردشی خود لذت ببرید و با رهنمون‌ها و دستورهای صوتی مربی و پی‌گیری زنده‌ی دیگر دوستان دوچرخه‌سوار، شتاب و پیمایش دوچرخه را سامان‌دهی کنید.

یادت نره اینو بخونی!  برترین اپ‌های هفته‌ پایانی سال 1396 خورشیدی!


برنامه با بازرسی و موشکافی تورهای پایان یافته، دوچرخه‌سوار را با رنگ‌های گونه‌گون در نقشه از سرعت، مسافت، سربلندی، سراشیبی و همواری مسیر و کالری سوزانده آگاه می‌‌کند.


برتری‌ها:

  • رابط کاربری ساده و همه‌پسند در کنار طراحی هم‌گون و زیبا با گرافیکی به‌اندازه
  • نگهداشت شمار تپش‌‌های قلب با سود جستن از سخت‌افزارهای بلوتوثی در بازار اندرویدی
  • بهره‌برداری از سنسورهای Cadence برای سنجش تندی لحظه‌ای دوچرخه
  • نمایش داده‌های آماری با کمک جدول‌ها و نمودارهای پیشرفت
  • اشتراک‌گذاری برنامه‌ها و مسیرهای دوچرخه‌سواری کاربر با نزدیکان در شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و توییتر
  • شنیدن صدای مربی زن یا مرد با چندین زبان روز و زنده‌ی جهانی

کاستی‌ها:

  • برنامه با پارسی‌زبانان هم‌سخن و هم‌دل نیست

در پایان:

برای دوری از گرفتگی رگ‌های خونی در بدن و بیماری‌های قلبی و عروقی و آسایش بیش‌تر در زندگی آینده باید چاره‌ای اندیشید و ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌توان با الگوبرداری از کسانی که هنوز در پیری شادمان و پرتوان هستند به تکاپو افتاد و در کنار خوراک و نوشیدنی‌های کم‌کالری و سالم ره به صد‌سالگی برد و بر گونه‌های نبیره‌های خود بوسه زد!!!


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.