کنگره‌‌ جهانی موبایل را با کوچه‌تک زیر و رو کنید!

موبایل‌ها به بخش مهمی از زندگی‌مان تبدیل شده‌اند و بعضی از افراد حتی نمی‌توانند 1 دقیقه از این دیوایس‌ها دور شوند. در اصل و برای همین، شرکت‌های بزرگی فقط با فروختن اسمارت فون به وجود آمده‌اند و محصولات‌شان در سرتاسر جهان به فروش می‌رسد. این برند‌ها، عمدتا پرجنب‌و‌جوش هستند و مدام سعی در طراحی هندست‌های جدید و دل‌بر دارند. حتی شرکت‌های سازنده لوازم جانبی هم کارشان سکه شده! حالا خودتان فرض کنید که سازندگان اسمارت فون‌ها چه سودی دارند.

سالانه تعداد زیادی گوشی هوشمند معرفی می‌گردد تا کاربران گزینه‌های بیش‌تر و تازه‌تری در دسترس و مجبور به انتخاب دستگاهی باستانی نباشند!

با کوچه‌تک همراه باشید…


MWC همراه با کوچه‌تک

کنگره‌ی جهانی موبایل یا همان MWC به‌زودی افتتاح می‌گردد و از هفتم تا دهم اسفندماه به طول می‌انجامد. همان‌طور که می‌دانید و در خبرهای روزانه دنبال می‌نمایید، قرار است اسمارت فون‌های بسیاری در این کنگره رونمایی شوند و دنیا را به جلو پیش ببرند. از گلکسی S9 بگیر تا عرضه‌ی اینترنت 5G. همه‌و‌همه در MWC به وقوع می‌پیوندند.

یادت نره اینو بخونی!  شهر فرنگ: تمام چیزی که در مورد اکسپریا XZ پرو می‌دانیم

کوچه‌تک، مانند همیشه، فقط نمی‌خواهد به انتشار اخبار بی‌روح و مملواز اصطلاحات و کلمات نامانوس بپردازد. برای همین، می‌خواهیم به بررسی و نقد گجت‌های کنگره و خدمات معرفی شده در آن بپردازیم و قابلیت‌های‌شان را به زبان ساده برای‌تان شرح دهیم. چراکه سایت‌های دیگر مملو از این اخبار است و تنها چیزی که کم است؛ نگاه اولیه، نام بردن کاربردهای محصولات و قابلیت‌های شگفت‌انگیزشان است.

پس منتظر انتشار مطالب خواندنی و جذاب در مورد MWC18 از کوچه‌تک باشید…

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.