کنکاشی در اپ هواشناس اندرویدی Go Weather: اسطوره‌ای حماسی

نگرانی‌های آب و هوایی و هشدارهای آگاهانه‌ی بسیاری از دانشمندان در کنار کج‌اندیشگی برخی از سیاست‌پیشگان، همگی گواه اینند که رخدادهایی بزرگ و کنترل نشده در راهند.

خشک‌سالی‌های بی‌گاه و درازمدت، گردباد‌ها و توفان‌های ویرانگر و نیرومندتر از همیشه، یخ‌بندان‌ها و بارش‌های سیل‌آسای باران‌، برف‌ و بوران‌های سنگین‌تر و کوران‌های نابهنجار در ایالات متحده و دیگر جاها، کوچک‌تر شدن یخچال‌های طبیعی در شمالگان و جنوبگان و کوهستان‌های بلند، از پیامد‌های گرم‌تر شدن زمین است که یک راست به دست‌کاری‌های بی‌پایان و نادان بشر در طبیعت باز می‌گردد.

با کوچه‌تک همراه باشید تا با هواشناسی کم‌مانند یار شوید.


درباره:

کمپانی بزرگ و نام‌آوازه‌ی چینی، GOMO GO، که در آفرینش اپ‌های گوناگون در پلت‌فرم گوگل جاه‌طلبانه گام بر می‌دارد، چندیست با ساخت و پرداخت هواشناس خود، سینه‌ی هوادارانش را فراخ کرده که شادی آنان را در پی داشته است.

هواشناس با کسب رتبه‌ی 4.5 از 5.0 و بارگیری 50 میلیونی از مارکت اندرویدی گوگل به راستی خودخواه و سربلند پیش می‌رود.


با روشن کردن جی‌پی‌اس دستگاه و یا جست‌وجو در نام شهرها، محل زندگی خود را بیابید.

سپس انبوهی از داده‌های آب و هوایی در پیش چشمان‌تان رژه می‌روند؛ چون: دمای هوای لحظه‌ای، شبانه‌روزی، ده روزه، جهت و شتاب وزش باد، دمای نقطه‌ی شبنم، درصد احتمال بارش، تراز پرتوهای زیان‌بار آفتاب، درصد تری و خشکی هوا، زمان برآمدن و فرو رفتن خورشید بر پایه‌ی ساعت محلی و …

یادت نره اینو بخونی!  بهترین گوشی‌های کمپانی اچ‌تی‌سی (آبان‌ماه 96)

برنامه با پشتیبانی از سوی پایگاه سترگ و نام‌دار AccuWeather، می‌کوشد تا با یاری کارشناسان چیره دست خود و جولیدن در داده‌های ده‌ها هزار ایستگاه آب و هوایی و ماهواره‌ها و رادارهای هواشناسی، میزان لغزش را در پیش‌بینی‌ها به کم‌ترین عدد برساند.


هواشناس با داشتن تم‌های زیبا و دل‌چسب و بهره گرفتن از ویجت‌های لانچر GO و نمایش ویدیو‌های به روز و با کیفیت از گزارش‌های آب و هوایی در راستای هدفش که مشتری مداریست، استوار و سرسختانه به پیش می‌تازد.

برتری‌ها:

– محیط کاربری ساده و هماهنگ به همراه گرافیکی درخور

– سازگاری با بیش‌‌تر زبان‌های روز و زنده‌ی جهان به ویژه زبان شیرین پارسی

– داشتن ابزارک‌های حرفه‌ای و شیک برای نمایش در هوم اسکرین گوشی هوشمند

– سفارشی‌سازی پارامتر‌ها و سنجه‌های آب و هوایی بنا بر خواست کاربر

– هم‌زمانی نمایش آب و هوای چندین شهر متفاوت

کاستی‌ها:

– درگیری جدی و بی‌جای منابع سیستمی دستگاه که سبب مصرف بی‌رویه پی توان باتری می‌شود


در پایان:

اپلیکیشن نیرومند و توانمند است و کاربران در سراسر جهان می‌توانند بر اطلاعات آب و هوایی تکیه و اعتماد کنند و برای سفرهای برون شهری خود با خانواده و دوستان برنامه‌ریزی و هنگام افت چشم‌گیر دما و بارش‌های سهمگین، بی‌درنگ هشدارهایی از سوی هواشناس دریافت کنند.

هواشناس آرام و پر آزرم است، پس آن‌را در آغوش گرم‌تان پذیرا باشید!


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.