کندوکاوی در برنامه‌ی کتاب‌خوان PocketBook: انجمن پیشاهنگان!

با آغاز هزاره‌ی سوم و روی آوردن بیش‌تر نویسندگان و ناشران بزرگ به پخش و پراکندن کتاب‌های دیجیتالی در حوزه‌ی کاری خویش و فراگیری اسمارت‌ فون‌ها، برای دسترس و گشودن به پوشه‌های نوشتاری، چاره‌ای جز راه‌اندازی یک اپلیکیشن نیرومند کتاب‌خوان بر روی گوشی همراهتان نیست.

پس با کوچه‌تک بمانید تا شما را با یک نرم‌افزار خواندن، جست‌وجوگر، یادداشت‌گذاری و برجسته‌‌سازی واژگان و بندهای کتاب، آشنا کنیم.

درباره:

کمپانی فن‌آوری داده‌ها، Obreey Products، در کیف پایتخت کشور اوکراین دست به طراحی و ساخت نرم‌افزار و سخت‌افزار ها زده است و می‌کوشد فرآورده‌هایی با کیفیت را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

شرکت نام‌برده در این میان با آفرینش و پردازش ریدری کم‌مانند و توانمند در دو پلت‌فرم اپل و گوگل به‌شایستگی توانسته است گوی رزم‌گاه را از دیگر رقیبان برباید و نیز کتاب‌خوان پر کار و دست‌درست با گرفتن رتبه‌ی 4.3 از 5.0 و بارگیری بالای 1 میلیونی از پلی‌استور، گامی سخت و بلند را سوی پیروزی برداشته و امیدوارست بتواند به‌نیکی از نام و نشان خود در هیاهو و پیچیدگی‌های فروشگاه‌های اندرویدی پاسداری نماید.

برای خوانندگان که علاوه بر مطالعه‌ی کتاب‌های گوناگون، دوست دارند آن‌ها را بشنوند، برنامه دارای موتوری پیشرفته و هوشمند برای تبدیل متن به گفتارست که با شکوه از بیش‌تر زبان‌های به‌روز و زنده‌ی جهانی پشتیبانی می‌کند. کتاب‌خوان با داشتن تایمر خواب و دربرگیری کتاب‌های صوتی به‌طور خودکار آن‌ها را خاموش می‌کند و بدین ترتیب بر عمر باتری دستگاه می‌افزاید.

یادت نره اینو بخونی!  معرفی اپلیکیشن Periodic Table: جدول تناوبی در مشت شما!

برنامه با بهره‌ بردن از سرویس‌دهنده‌ی خوش آوازه و سترگ فضای ابری Dropbox و با ثبت میل در PocketBook Reader به رایگان کتاب‌خانه‌ای شخصی را برای خواننده فراهم  و کتاب‌های الکترونیکی را یک جا گرد می‌آورد و به‌تندی طبقه‌بندی و هم‌گام‌سازی می‌کند.

برتری‌ها:

  • محیط کاربری به‌هنجار و همه‌پسند در کنار یک طراحی هدفمند و گرافیکی درخور
  • سازگاری با فرمت‌های بسیار متنوع هم‌چون: PDF، EPUB، DjVu، MOBI، FB2، DOCX، HTML، CHM، TXT، CBR، CBZ و …
  • شتاب بالا در باز کردن کتاب‌های سنگین و پر حجم
  • دسترس به سه حالت یک صفحه‌ای، دو صفحه‌ای و اسکرول برای دیدن و خواندن کتاب‌ها
  • توانایی هایلات کردن متن‌های دل‌خواه
  • داشتن قفل چرخش صفحه‌ی نمایش
  • کم و زیاد کردن روشنایی صفحه‌های کتاب به هنگام خواندن
  • گزینش و خرید کتاب‌های مورد علاقه از سرزمین کتاب درون برنامه
  • سود جستن از تم‌های رنگی متناسب و بزرگ‌نمایی با دو بار زدن روی صفحه‌ی کتاب

کاستی‌ها:

  • شوربختانه کتاب‌خوان با زبان شیوا و شیرین پارسی هم‌دل و هم‌سخن نیست

در پایان:

دانایی چراغ و راهنمای زندگی فرزندان آدمیست پس بایسته است با خواندن کتاب‌های سودمند سطح آگاهی و دانش خود را افزایش دهیم تا زمان تصمیم‌گیری در کوره راه‌ها و گردنه‌های پر نشیب در مسیر زیستن از آن‌چه آموختیم بهره‌برداری نماییم و به خوش‌بختی نزدیک شویم.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.