کندوکاوی در بازی همانندسازی جنگل گرمسیری FarmVille:Tropic Escape؛ پردیس پنهان!

ساختن سرزمین و جزیره‌‌ی رؤیاها در جهان فانتزی و در قالب یک بازی بسیار سرگرم‌کننده و جورچین، بخشی از نهاد و سرشت کودکانه‌‌ی همه‌ی ما به‌شمار می‌آید.

با آغاز سده‌ی بیست‌ویکم و رواج بازی‌های دیجیتالی این آرزوی دیرین جامه‌ی عمل پوشیده است و امروز در کوچه‌تک با یکی از آن‌ها همراه می‌شوید؛ پس دنبال کنید.


درباره:

استودیوی بازی‌ساز و خوش‌نام کالیفرنیایی Zynga با پدید آوردن یک بازی شبیه‌سازی، بی‌گمان کام بسیاری از دوستاران این سبک از بازی‌ها را شیرین کرده و توانسته است با به‌دست آوردن رتبه‌ی 4.5 از 5.0 و دانلود بالای 5 میلیون بار در فروشگاه اندرویدی گوگل، گام‌های بلندی را به پیش بردارد و بکوشد برای جلب دیدگاه مشتریان خویش از خرد تا کلان‌سال دست به نوآوری و تردستی‌های مدهوش‌کننده‌ای بزند.



گیم زیبا و دل‌چسب، بازی‌کن را به جزیره‌ای پرباران و با درختان انبوه می‌برد که باید با کاشت و برداشت میوه‌های استوایی هم‌چون آناناس و نارگیل و پرورش گل ارکیده و با شکار ماهی و فروختن آن‌ها به جزایر هم‌سایه و یا با پختن خورش‌های دریایی بامزه برای مهمانان ویژه‌ی جزیره به کسب درآمد بپردازد و برای آباد کردن شهر پول بیاندوزد تا زمان بازسازی به‌کار آید.

یادت نره اینو بخونی!  چرا بازی‌های ایرانی را نصب کنیم؟


در بازی با مردی بومی، ورزشکار، باستان‌شناس و عاشق طبیعت و نیز با بانویی موج‌سوار و کارآزموده آشنا می‌شوید؛ از آتشفشان جزیره دیدن کنید و به پرستشگاه کهن میمون‌ها پا بگذارید و در آب‌های کم‌عمق و در کنار صخره‌های مرجانی شنا کنید و از تماشای باقی‌مانده‌‌ی لنج‌ها و کشتی‌های به گل نشسته و در آب فرورفته لذت ببرید.



برای یافتن گنج‌ها و چیزهای عتیقه در شهر زیر آب جست‌وجو کنید و با شرکت در بازی شانس هدیه‌های ارزشمندی را دریافت کنید و سکه‌ها و الماس‌های بیش‌تری را برای داد و ستد با مردمان بگیرید.

برتری‌ها:

  • بازی رایگان و آفلاین است
  • گیم‌پلی ساده و گیرا با گرافیکی اچ‌دی و فوق‌العاده
  • داشتن رهنمودهای لازم و سودمند در میان بازی
  • بهره گرفتن از افکت‌ها‌ی شنیداری به‌جا با موسیقیایی هوشمندانه و هیجان‌انگیز
  • خرید ابزار و اسباب کاربردی از مغازه‌ی درون بازی

کاستی‌ها:

  • گیم با بیش‌تر زبان‌های روز و زنده‌ی جهانی بیگانه است

در پایان:

گیمر چنان برای دقیقه‌ها و ساعت‌ها در بازی غرق می‌شود که شش‌دانگ حواس و اندیشه‌اش در پی ساختن ویرانه‌ها و کشاورزیست و با سازمان‌دهی امور، بهینه‌کردن کارها و واکنش‌های دقیق راه‌های دشوار را می‌پیماید و آن‌چه را می‌خواهد آشکار می‌کند.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.