اپ و گیم 

کاویدن در نرم‌افزار ایرانی Ketabesabz: پرستوی دانشمند!

بی‌گمان این سخن را می‌پذیرید مردمانی که کم‌تر کتاب می‌خوانند از دیگران واپس‌گراترند و بیش‌تر گرفتار آسیب‌های اجتماعی، از هم گسیختگی شخصیت و خود شیفتگی، خانواده‌ی از هم پاشیده و … هستند.

مطالعه‌ی کتاب‌های سودمند و اندیشیدن نیک بدون گزاف باعث افزایش سطح کمی و کیفی زندگی، بالا رفتن آستانه‌ی شکیبایی و برگزیدن راه بهتر و کار درست‌تر می‌گردد و کمبودهای فرهنگی ملتی را جبران می‌کند و مردم‌سالاری را در بین قشرهای گوناگون جامعه جا می‌اندازد و زمینه‌ی بالندگی و رشد کشور را فراهم می‌کند.

کوچه‌تک را دنبال کنید تا با برنامه‌ای پر‌توان و مهربان، یار شوید.


درباره:

پایگاه توسعه راه دانش الکترونیک با ساخت و پرداخت برنامه‌هایی بر بنیاد پلت‌فرم گوگل و اپل، هم‌چون کتاب‌سبز و کتاب‌راه، می‌کوشد در تراز آسایش آرامش و امید به زندگی، رعایت حقوق شهروندی، آشنایی با محیط زیست و گرامی‌داشت طبیعت و … نقش بسزایی را بر دوش بگیرد.

کتاب‌سبز در بردارنده‌ی نزدیک به 10 هزار کتاب دیجیتالی و صوتی است که بزرگ‌ترین مرجع قانونی و رایگان کتاب الکترونیک پارسی به‌شمار می‌آید.

بیشتر بخوانید:  می‌خواهید پوستری بسازید؟ پس این اپ‌ها را نصب کنید!

کتاب‌سبز با تکیه بر کاربران بسیارش و همکاری دوستانه با نویسندگان، صاحبان اثر و ناشران در گسترش فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی گام‌های بلندی برداشته است.

کتاب‌سبز با گنجینه‌ای بزرگ از کتاب‌ها با موضوع‌های مختلف چون ادبی، دانش، فن‌آوری، مجله‌ها، نشریه‌ها و … آماده‌ی نیم‌نگاهی از سوی مشتریان است.


برای دسترس داشتن به همه‌ی برنامه یک حساب کاربری با یاری جی‌میل یا هر پست الکترونیکی دیگر بسازید و یک کتاب‌خانه‌ی شخصی دست و پا کنید و سازمان‌دهی آن‌را بادقت انجام دهید.


با نوشتن نام کتاب یا نویسنده یا مترجم در بخش جست‌وجو، کتاب آرزوها را بیابید و سپس با آسودگی به مطالعه‌‌اش بپردازید.


برتری‌ها:

– نمایش کتاب‌های پربازدید، تازه‌های برگزیده و داغ‌ترین‌ها

– رابط کاربری ساده و پسندیده در کنار گرافیکی به‌اندازه

– انبوهی از کتاب‌های صوتی فراخور همه‌ی گروه‌های سنی

– اشتراک‌گذاری آسان کتاب‌ها در صفحه‌های اجتماعی با دوستان

– با حفظ حقوق صاحب اثر، دروازه‌ی خرید کتاب از پایگاه اینترنتی کتاب‌راه گشوده است

بیشتر بخوانید:  آیا به یک کتاب‌خوان‌ نیاز داریم؟

کاستی‌ها:

– تنها از فرمت صوتی MP3 و نوشتاری PDF پشتیبانی می‌کند و با قالب‌های دیگر الکترونیکی در حوزه‌ی نشر و تولید کتاب بیگانه است

– هنوز جای خالی بسیاری کتاب‌ها با شمارگان بالا از نویسندگان نام‌دار ملی و جهانی، آشکارا دیده می‌شود


در پایان:

کتاب‌سبز با گرفتن رتبه‌ی 4.6 از 5.0 و بالای 100 هزار تا بارگیری در گوگل‌پلی، بر خویشتن می‌نازد و بی‌درنگ خواهان همراهی با شماست.

اپلیکیشن به‌راستی دل‌‌ فراخ و مهمان‌دار است و آغوش گرمش را سوی همگان باز کرده است پس تا دیر نشده به انجمن دوستارانش بپیوندید و با کمپین هر ماه، هر ایرانی، یک کتاب همراهی کنید.


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید