کاویدن در نرم‌افزار ویرایش عکس و طراحی گرافیک Canva: پیکاسوی زمان!

اگر می‌خواهید کارت‌پستال ویژه‌ی خود را بسازید، یا برای کالج عکس‌های زیبایی تهیه کنید و یا یک دعوت‌نامه‌ی کم‌مانندی برای جشن عروسی خویش بیافرینید؟!

بی‌گمان برنامه‌ی کانوا کمک شایسته‌ای را به شما ارزانی می‌دهد، پس بی‌درنگ با کوچه‌تک همراه و هم‌گام باشید تا درباره‌ی ویرایشگر بیش‌تر بدانید.


درباره:

گروه برنامه‌ساز کانوا در سیدنی با ساخت و پرداخت برنامه‌ای کارآمد و دست‌درست در راستای پدید آوردن آثار هنری و نوآورانه، جان و روان کسان بسیاری را به شادی و شور در آورده است و با کسب امتیاز عالی 4.7 از 5.0 و دانلود بالای 5 میلیون بار در بازار اندرویدی گوگل، توان و دلاوریش را به رخ هم‌آوردان می‌کشد.کاربر می‌تواند با یاری طرح‌های دوست‌داشتنی و جست‌وجویی ساده و آنلاین آن‌چه را می‌پسندد به آسانی بیابد. از کارت تولد، روز مادر، روز پدر، پوستر موسیقی، آرم و نشان فروشگاه و … و هم‌چنین با افزودن تصویر، نوشته‌ها با فونت‌های رنگارنگ یک تابلوی خیره‌کننده‌ای را شخصی‌سازی نماید.متن را در نگاره‌ها بگنجانید و با نهادن نوشتاری در کنج، آن‌را توصیف کنید و با سود جستن از 100 فونت، اندازه‌ی تصویر، رنگ، جا و چرخش واژگان را سامان بخشید تا طراحی را کامل کنید.

یادت نره اینو بخونی!  بررسی برنامه اندرویدی Lumosity: نوش‌داروی افزایش هوش!

با کانوا و استفاده از فیلتر‌های آماده، عکس‌های گالری دستگاه را با کم و زیاد کردن روشنایی، کنتراست و دیگر ابزار ویرایش جانی تازه بدهید و در شبکه‌های اجتماعی چون فیس‌بوک، توییتر، پینترست، گوگل‌پلاس، واتس‌‌آپ و تلگرام به‌اشتراک بگذارید.با کانوا گویی گروهی از طراحان حرفه‌ای گرافیک را به خدمت گرفته‌اید و برای بنگاه‌داران خرد، نوازندگان، دبیران، دانش‌جویان، سازمان‌های غیر‌انتفاعی، سرپرستان رسانه‌های اجتماعی و دست‌اندرکاران املاک و مستغلات، تصویرهای گیرا و مشتری‌پسندی را می‌آفرینید.

در کانوا با بیش‌از 60 هزار قالب آماده روبه‌رو هستید که شما می‌توانید لوگو، بنرهای وبلاگ، پوسترهای تبلیغاتی، هدر صفحه‌های پست‌الکترونیکی و استوری اینستاگرام را با نام تجاری خود داشته باشید و نیز عکس‌ها را کلاژ کنید.

برتری‌ها:

  • اینترفیس ساده و هنجارمند در کنار شگفتی‌های هوش‌ربا و قلم‌های جادویی
  • داشتن بیش‌از 1 میلیون عکس و طرح در کتاب‌خانه‌ی خارق‌العاده‌ی برنامه

کاستی‌ها:

  • شوربختانه نرم‌افزار با فونت‌های زیبای خط پارسی هم‌‌سان نیست

در پایان:

کانوا در بستر اینترنت و آنلاین است و برای دریافت برخی از پوسته‌ها باید پولی را از درون برنامه پرداخت کرد و سپس دست به هنرنمایی زد و چشم‌انداز‌های مسحور‌کننده‌ای از جهان واقعی و فانتزی بیارایید. خانه‌تان آباد!


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.