کاویدن در جذاب‌ترین هواشناس اندروید‌ی YoWindow: همچون آناهیتا، فرشته‌ی زیبایی‌ها

سیاره‌ی آبی، سرشار از زندگیست، از گوناگونی زیستی شگفت‌انگیز در کنار دیوار مرجانی بستر دریا نزدیک استرالیا تا جنگل‌های پرباران استوایی، آمازون در آمریکای جنوبی، کنگو در دل آفریقا و جزیره‌ی گینه‌ی نو در جنوب خاوری آسیا، از یخچال‌های همیشگی جنوبگان تا سرزمین درختان تایگا در سیبری، از کوه‌های سر به آسمان کشیده‌ی هیمالیا تا صحرای بزرگ شمال آفریقا؛ همه و همه نشانگر یگانگی زمین ماست.

پس بیاییم این تنها زیست بوم شناخته شده را با دستان خویش نابود نکنیم و در پاکی و پالایش آن از آلودگی‌ها بکوشیم، زیرا جان ما به جان زمین گره خورده است.

با کوچه‌تک بمانید تا با هواشناسی سرشناس دست یکرنگی دهیم‌.


درباره:

سهراب سپهری، نقاش و شاعر نام‌آشنای ایران زمین می‌سراید:

در فرو دست انگار، کفتری می‌خورد آب،

یا که در بیشه دور، سیره‌یی پر می‌شوید.

یا در آبادی، کوزه‌یی پر می‌گردد.

آب را گل نکنیم:

استودیوی برنامه‌ساز روسی RepkaSoft با آفرینش و پرداخت هواشناسی بس دلربا، دسته دسته، یار باوفا و تازه را به گروه می‌خواند و اپلیکیشن با گرفتن رتبه‌ی 4.6 از 5.0 و بیش از 5 میلیون بار دانلود از گوگل‌پلی به خویش می‌بالد و سرخوشان می‌تازد.

برنامه به داشتن والپیپرهای زنده و گیرا نام‌دار است و برابر با اوضاع جوی محل، حال و هوای آن دگرگون می‌شود و با ابرناکی، آذرخش، دانه‌های باران، بلور‌های برف و تندبادها همراه است.

هواشناس داده‌های خود را از دو منبع آگاه و خبره‌ی yr.no و NWS دریافت و به روز رسانی می‌کند و با گزینش کاربر از دیگر پایگا‌ه‌های مهم هواشناسی چون Foreca و Wunderground هم می‌توان سود جست.

یادت نره اینو بخونی!  چرا اپ هواشناس WeatherPro را نصب کنیم؟!

هواشناس با روشن شدن جی‌پی‌اس دستگاه، محل زندگی شما را می‌یابد و اطلاعات آب و هوایی لحظه‌ای، شبانه‌روزی و دو هفته‌ای را در اختیارتان می‌گذارد. با لمس صفحه و کشیدن انگشت اشاره به پیرامون، زمان را پس و پیش کنید تا پیش‌بینی آب و هوایی ساعت‌ها و روزهای آینده پدیدار شود.

در نرم‌افزار زمان دقیق آفتاب درآمد و فرو شد و فازهای ماه آشکاراست و فشار و درصد تری و خشکی هوا، شتاب و سمت وزش باد، تراز پرتوهای فرابنفش، درازای روز، دمای نقطه‌ی شبنم و مسافت دید افقی را به نمایش می‌گذارد.


کاربر می‌تواند با رفتن به بخش سازماندهی نرم‌افزار به آسانی سیستم یکاها و پارامترهای آب و هوا و جلوه‌های دیداری را به دل‌خواه عوض نماید و هواشناس دارای چندین ویجت شیک و کارآمد است که مشتری می‌تواند آن را سفارشی‌سازی کند.

برتری‌ها:

– محیط کاربری ساده و جوان‌پسند همراه با پویانمایی‌های شایسته و هماهنگ در کنار گرافیکی به اندازه

– دیدن آب و هوای چند شهر به شکل هم‌زمان

– طراحی یکنواخت و متریال چشم‌اندازها

کاستی‌ها:

– به هم ریختگی و در هم بودن انبوهی از داده‌های آب و هوایی

– با بیش‌‌تر زبان‌های زنده و روز جهانی سازگار نیست


در پایان:

اگر می‌خواهید هواشناسی زیبا و دل‌پذیر را بر روی اسمارت فون خود سوار کنید و از سرمایه‌ی درخورش بهره‌مند و با آن هم ‌داستان شوید، بی‌درنگ بجنبید تا روزگار به کام‌تان شیرین آید و در پناهش آرام دم و بازدم کنید!


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.