کاویدن در برنامه ایرانی خرید و پرداخت آسان سکه: کار و بارتان سکه باشد!

سده‌ی کنونی بی‌شک و تردید عصر ارتباطات و آتش‌فشانی از داده‌هاست و آدمی به سویی گام بر می‌دارد که جای خویش را به ربات‌ها، گجت‌های خرد و کلان و ابزار پیشرفته بدهد و پیش‌بینی می‌شود که هوش مصنوعی گستره‌ی نفوذش را بیافزاید.

به همین روی کارها آسان‌تر و پر شتاب‌تر انجام می‌گردد و خدمات غیرحضوری و الکترونیکی جانشین بوروکراسی دست و پا گیر سازمان‌ها و بانک‌ها شده است.

کوچه‌تک را دنبال کنید تا با برنامه‌ی سامانه‌ی کیف همراه به پرداخت ملت یار و همراه شوید.


درباره:

در آغاز برای دسترس داشتن به توانمندی‌های اپ با دادن شماره همراه و دریافت رمزی چند رقمی به سکه وارد شوید.

نرم‌افزار می‌کوشد با بالا بردن ضریب ایمنی، پاسخ‌گویی شایسته، تند و زود به مشتریان و گسترش سرویس‌های پرداختی خود اعتماد و اطمینان کاربران را به دست آورد.

سکه با گرفتن امتیاز 4.4 از 5.0 و بارگیری بیش از 100 هزارتایی در گوگل‌پلی، دلاورانه به اهداف والایی می‌اندیشد و چشمان به فردایی بهتر دوخته است و استوارتر از گذشته به پیش می‌رود.


اپلیکیشن با بسیج شدن به فن‌آوری‌های بارکد خوان و NFC، پرداخت‌ها را به‌روز و کارآمدتر می‌کند و با همکاری دوسویه و دوستانه در کنار نزدیک به 20 بانک و موسسه‌ی مالی بزرگ و مهم کشور، توانایی داد و ستد پول را برای کارآفرینان و بازرگانان فراهم می‌کند.

یادت نره اینو بخونی!  نگاهی ژرف به نرم‌افزار ایرانی فرهنگ لغات FastDic: شنا در دریای واژگان

با سکه قبض‌های برق، گاز، آب، تلفن ثابت و گوشی همراه را به سادگی با آرامش پرداخت کنید و بدون کشیدن کارت، تنها با شماره‌ی پایانه یا بارکد پرداخت فروشگاه‌ها، یک خرید با کلاس و بی دردسر را بیازمایید.


پرداخت جریمه‌های رانندگی، خرید شارژ در مبالغ ریز و درشت از اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل، سفارش و خرید بسته‌های اینترنتی از ایرانسل، صدور آنلاین بیمه‌ی مسافرتی برای سفر‌های برون مرزی، نمایش موجودی کارت بانکی و یاری به مستمندان و بیماران خاص، از دیگر خدمات اپ سکه به شمار می‌آید.

برتری‌ها:

– محیط کاربری ساده و هماهنگ در آغوش گرافیکی به‌ اندازه

– نگه‌داشتن حساب تراکنش‌ها و اندوختن گزارش و سیاهه‌ای از خریدها و پرداخت‌های صورت گرفته با سکه

کاستی‌ها:

– نبود خرید بسته‌های متنوع و ترکیبی تماس، پیامک و اینترنت از همه‌ی اپراتورهای مطرح کشور

– گاهی کندی در پرداخت‌‌ها و تراکنش‌ها دیده می‌شود


در پایان:

سکه کار درست و رازدار است و هرگز پیمان نمی‌شکند و می‌خواهد که دل کاربرانش را شاد و آسوده کند تا زندگی به کام‌شان شیرین گردد.

سکه انجمنی بر پا کرده است از کسانی که برای باز شدن و شکوفایی کسب و کار کشور از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند و آبرو به سرفرازی میهن خویش گره زده‌اند و آرزوی بازگشت مقتدرانه‌ی کشورمان به بازار جهانی را در سر می‌پرورانند.


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.