کاوشی در برنامه‌ی آب و هوایی Weather XL Pro: توانمند و جان‌دار!

با آغاز سفر‌های برون‌شهری در روزهای سال نو و آمد و شد فراوان خودروهای سبک و سنگین در راه‌های کشور و اوضاع دگرگون آب و هوا در ماه فروردین، هر کس به یک هواشناس دقیق و هشداردهنده نیاز دارد تا بتواند آمادگی‌های بایسته‌ای را انجام دهد و از توفان‌ها و کولاک‌های نابهنگام دوری کند و ابزار ایمنی لازم را همراه داشته باشد تا گرفتار بدی‌های آب و هوا نگردد.

با کوچه‌تک بمانید تا از یک هواشناس خبره و کار درست رونمایی کنیم.


درباره:

اپ هواشناس دست‌ساخته‌ی کمپانی سوئیسی Exovoid Sàrl است که تا کنون توانسته است با کسب امتیاز 4.5 از 5.0 و بالای 10 میلیون بار دانلود در گوگل‌پلی بر خویش بنازد و چون کوهی سترگ، سخت و استوار بایستد و دوستارانش را شادمان نماید.
هواشناس با پیش‌بینی‌های کارشناسانه‌ی آب و هوای ساعتی و ده روز آینده، تغییرات آن را در قالب والپیپر‌های زنده و انیمه‌های زیبنده در پیش چشم کاربر می‌گذارد.با یاری برنامه از دمای لحظه‌ای، گاه برآمدن و فروشدن آفتاب و سن و فاز‌های ماه در محل زندگی، درصد رطوبت هوا و احتمال بارش، شتاب و سمت وزش باد، دمای نقطه‌ی شبنم و تراز پرتو‌های زیان‌بار فرابنفش خورشید آگاهی یابید.

یادت نره اینو بخونی!  کنکاشی در اپ هواشناس اندرویدی Go Weather: اسطوره‌ای حماسی


هواشناس با نمایش ماهواره‌ای پوشش ابر، گرما و سرمای هوا و بخت بارش، کاربر را راهنمایی می‌کند و با داده‌های آب و هوایی شهر خویش یک پست شیک و دل‌چسب با ایموجی‌های قشنگ بسازید و در شبکه‌های اجتماعی با دوستان به‌اشتراک بگذارید.

برتری‌ها:

  • محیط کاربری پویا و جوان‌پسند با طراحی یکپارچه و مدرن در کنار گرافیکی ستودنی
  • داشتن چندین ویجت کارآمد و خیره‌کننده در اندازه‌های بزرگ و کوچک
  • افکت‌های دیداری و شنیداری زیبا و گویا
  • گزینش والپیپر‌های آب و هوایی برای هوم‌اسکرین دستگاه
  • به‌روزرسانی همیشگی و مصرف کم از ترافیک اینترنت

کاستی‌ها:

  • با زبان شیرین پارسی هم‌سخن نیست

در پایان:

دل در گروی هواشناس نهید و یقین داشته باشید با دلاوری‌ها و آژیر‌های به‌هنگام خانواده و شما را از گزند‌های تندبادها، باران و رگبارهای سیل‌آسا، برف و بوران سهمگین پاسداری می‌کند.

پس تا دیر نشده به گروه پرشمار هواخواهان آن بپیوندید!


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.