چگونه در آپارات ویدیوهای پربازدید بسازیم؟

سرویس‌های مختلفی در جهان وجود دارد که برای راحتی و صرفا سرگرم کردن کاربران سرتاسر دنیا ساخته و طراحی شده‌اند. فقط بایستی به یک یا چندتا از آن‌ها مراجعه کنیم تا کمی وقت بگذرانیم و شاید لبخند بر لب‌مان بنشیند. همان‌طور که مستحضرید سرویس‌ها و خدمات گوگل آن‌چنان که انتظارش داریم در کشورمان در دسترس قرار ندارد و با آی‌پی ایران نمی‌توانیم دسته‌ای از آن‌ها را تجربه کنیم و زندگی را دل‌پذیر سازیم. یک از همین‌ها، یوتیوب است که هنوز هم بسته است.

صادقانه بگوییم؛ خیلی از شرکت‌های بزرگ ایران، به‌لطف تحریم‌های اقتصادی متولد شده‌اند و توانسته‌ پا به بازار بگذارند. از دیجی‌کالا بگیر تا آپارات. در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا با روش‌های محبوب کردن ویدیوی‌تان آشنا شوید.


تولید محتوای باکیفیت

همیشه کارتان را به نحو احست انجام دهید تا موفق شوید. این طوری، مخاطبان هم با دیدن محتوای شما در آپارت خوشنود خواهند شد و شاید شما را لایک یا بهتر، دنبال کنند. اگر بتوانید محتوایی باکیفیت تولید نمایید و آن را در سرویس مذکور آپلود، حتما کانال خود را محبوب خواهید کرد و خیلی زود بالای ۵۰۰ بازدید برای هر کلیپ دریافت می‌کنید. باید روی کیفیت متمرکز شوید و وقت زیادی برای ساخت ویدیوی خود بگذارید. تنها در این صورت است که کلیپ‌های شما دوست داشتنی خواهند شد و مورد توجه همه قرار می‌گیرند.

حتی اگر محتوایی را خودتان نساخته‌اید، سرسری یک ویدیو را از یوتیوب دانلود نکنید و با دقت آن را برگزینید. به بخش رزولوشن هم دقت کنید و یک کیفیت خوبی را دانلود کنید و سپس در آپارت آپلود نمایید. پس کیفیت، لطفا در اولویت باشد! به این ترتیب، هم خودتان راضی خواهید بود و هم کاربران کانال شما.

یادت نره اینو بخونی!  این کارها را برای محافظت از گوشی اندروید‌ی‌تان انجام دهید!

تهیه‌ی ویدیوهای بومی

یکی از مواردی که کلیپ‌تان را در سرویس‌های محلی مانند آپارت محبوب می‌سازد، تولید محتوای بومی است. اگر بتوانید خودتان ویدیوها را تهیه کنید و از یک یا چند المان محلی بهره ببرید، خیلی خوب می‌شود و مطمئن باشید که کلی ویو دریافت می‌کنید.در ضمن، بهتر است این ویژگی‌ها، خاص یک منطقه‌ی کوچک نباشند و برای تمام افرادجامعه ملموس باشد‌، یا حداقل یک جامعه‌ی بزرگ‌تری (مثل شهرهای کلان) در نظر بگیرید و روی آن کار کنید.

در این قسمت، برندسازی را هم فراموش نکنید و در جایی، نام خود را ثبت کنید. چراکه همان‌طور که می‌دانید در کشورمان قانونی به‌نام کپی‌رایت نداریم (یا اگر هم وجود دارد، درست‌و‌حسابی اعمال نمی‌گردد) و متاسفانه هر کسی قادر است از ویدیوی شما در کانال خود بهره ببرید. کلیپی با کلی زحمت ساخته‌اید و ساعت‌ها برای تهیه‌ی آن وقت صرف کرده‌اید. در نتیجه، یادتان نرود بومی‌سازی بسیار معقوله‌ی مهمی است و نباید به راحتی از کنار آن گذشت.


پول یا صبر؟؟؟

به آخرین مورد رسیدیم. در این‌جا، شما ۲ راه‌حل دارید. یا این‌که صبر پیشه می‌کنید و به بومی‌سازی و باکیفیت‌تر کردن محتوای‌تان می‌پردازید یا این‌که کارت بانکی خود را بیرون بیاورید و از ایشان استفاده کنید!

راه دوم در چند ثانیه اتمام می‌یابد و لازم نیست زمان زیادی را برای رسیدن به نتیجه صرف کنید. لکن راه اول مطمئن و پایدارتر است و اگر بازدید روزانه‌ی زیادی داشته باشید، بیش‌تر اوقات حفظ خواهد شد و نیازی نیست برای دریافت چند هزار بازدید، مبلغ زیادی را بپردازید.

شما کدام راه را انتخاب می‌کنید؟

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.