چرا بازی سرگرم‌کننده‌ی Chess Time را نصب کنیم؟!

امروزه بازی‌های آسان و سخت فکری، از خرد و کلان را وابسته‌ و گرفتار خود نموده است و با ساییدن زنگار‌ها و سایه‌ها از یاخته‌های مغزی تندی و شتاب آن‌ها را می‌افزایند و مشتریان را با دانش حل مسئله و راهبردهای گوناگون آشنا می‌کنند.

بی‌شک شترنج یکی از این بازی‌هاست که با پیشینه‌ای دراز و رواج آن در همه‌ی کشورها، سرآمد همگان است.

کوچه‌تک را دنبال کنید تا با گوشه‌هایی از توانایی‌های بازی دم‌خور شوید.


در نگاه نخستین

توسعه‌دهنده‌‌ای از ایالات متحده با نام Haptic Apps LLC با آفرینش و پردازش بازی تخته‌ای آنلاین و گرفتن رتبه‌ی 4.4 از 5.0 و دانلود بالای 1 میلیون بار در بازار اندرویدی گوگل توانسته است شور و شیونی را در میان دوستاران دو آتشه‌ی جهانیش برپا نماید که تا این‌جا کم‌مانند است.

با خوانی گسترده و رنگین  

شترنج یک بازیست که با دو تن آغاز می‌گردد و بر روی یک تخته‌ی 64 خانه‌ای یکی در میان سیاه  و سپید که با 5 مهره با نام‌های پادشاه، فرزین، دژ، پیل، اسب و سرباز انجام می‌گردد.

یادت نره اینو بخونی!  کندوکاوی کودکانه در بازی فکری Euclidea: شاه‌کاری در هندسه‌ی اقلیدسی


گیم با سیمایی زنده و پویا در بستر اینترنت است که می‌توانید با بازی‌کنانی از جای جای زمین دوست شوید و توانمندی‌های خود را با بازی کردن در کنار آنان بیازمایید تا در آینده با سبک و سنگین کردن راه‌حل‌ها‌ی در پیش گرفته،کاراترین را برگزینید و بخت برد را بیافزایید.

با ساخت یک حساب کاربری ساده پا به خانه‌ی بازی بگذارید و با هم‌رزمان دست و پنجه نرم نمایید و بیش از بیش پخته‌تر گردید.

بخشش‌ها و ستایش‌ها

امتیاز بازی‌کن، خودکار حساب می‌شود و تاریخچه‌ای از بازی‌های کاربران در جایی کاردرست نگهداری می‌شود و گیمر می‌تواند به آسانی با دیگران گفت‌وگو کند و دستاوردهای خویش را در شبکه‌های اجتماعی اشتراک بگذارد. و سرانجام کار

با نمایش رتبه‌ی بازی‌کنان برتر جهانی یا کشور محل زندگی با شگردهای کاری ایشان در اتاق چت آنلاین آشنا شوید و در بازی‌های پیش‌روی، نقشه‌های بهتر و سنجیده‌‌تری بکشید و حریف را آچمز کنید و کیش و مات!!!


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.