بررسی گجت‌ها پیشنهاد هفته 

پیشنهاد هفته؛ گلکسی گرند + Prime

در دنیای تکنولوژی که هر لحظه اتفاقی می‌افتد، پس بعید نیست که به‌صورت هفتگی گجت‌هایی متولد شوند و سریعا به بازار پرهیاهو راه پیدا کنند. به این ترتیب، انتخاب کردن بین این همه مدل و دستگاه راحت نخواهد بود و حتما کاربر گیج می‌شود.

خوش‌بختانه‌ی گوگل ‌و موتورهای جستجوگر و صدالبته وب‌سایت‌ها به کمک‌مان آمده‌اند تا برگزیدن دیوایسی از همیشه راحت‌تر گردد. فقط کافیست مطلبی مفید و کارآمد را مطالعه نمایید تا بتوانید وسیله دیجیتالی آینده خود را انتخاب و بخرید.

در این سری از مطالب کوچه تکنولوژی قصد داریم پیشنهادی دیجیتالی را در هر هفته ارائه کنیم تا در نهایت، با آن گجت بیش‌تر آشنا شویم و گرم بگیریم!

پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


گلکسی گرند Prime Plus

خاندان گرند همیشه از برچسب قیمتی معقولی بهره‌مند بودند و با مشخصاتی که داشتند، دل و جان کاربران را می‌ربایند. اما همه‌چیز در سال 2017 فرق کرده است‌. با خرید این موبایل زیر 600 هزار تومانی یک صفحه‌نمایش 5.0 اینچی، دوربین قابل قبول و صدالبته اینترنت نسل چهارم گیرتان می‌آیدو پس قادرید سیم‌کارتان را تعویض از سرعت بالای اینترنت 4G لذت ببرید. لکن تحول اصلی در قاب جلو رخ داده است. جایی که بیش‌تر توسط جوانان مورد توجه قرار می‌گیرد. در کنار دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی فلشی پرنور و از نوع ال‌ای‌دی نقش بسته که حتما سلفی‌بازها با دیدن آن، لبخندی می‌زنند و به فالوئرهای خود وعده تصاویر روشن‌تری و واضح‌تری را می‌دهند!

بیشتر بخوانید:  پیشنهاد هفته؛ ایسوس ویووبوک TP510UQ-C

این دیوایس را می‌توانید با پرداخت قیمتی در حدود 500 هزار تومان به‌دست آورید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید