بررسی گجت‌ها پیشنهاد هفته 

پیشنهاد هفته؛ گوگل پیکسل 2

در دنیای تکنولوژی که هر لحظه اتفاقی می‌افتد، پس بعید نیست که به‌صورت هفتگی گجت‌هایی متولد شوند و سریعا به بازار پرهیاهو راه پیدا کنند. به این ترتیب، انتخاب کردن بین این همه مدل و دستگاه راحت نخواهد بود و حتما کاربر گیج می‌شود.

خوش‌بختانه‌ی گوگل ‌و موتورهای جستجوگر و صدالبته وب‌سایت‌ها به کمک‌مان آمده‌اند تا برگزیدن دیوایسی از همیشه راحت‌تر گردد. فقط کافیست مطلبی مفید و کارآمد را مطالعه نمایید تا بتوانید وسیله دیجیتالی آینده خود را انتخاب و بخرید.

در این سری از مطالب کوچه تکنولوژی قصد داریم پیشنهادی دیجیتالی را در هر هفته ارائه کنیم تا در نهایت، با آن گجت بیش‌تر آشنا شویم و گرم بگیریم!

پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


گوگل پیکسل 2

همان‌طور که از سازنده دستگاه مذکور انتظار می‌رود، گوگل پیکسل 2 تا چند سال آپدیت‌های مختلف اندروید و امنیتی را دریافت خواهد کرد. این بدان معناست که به این زودی‌ها موبایل دلبندتان قدیمی و از کار افتاده نخواهد شد و همیشه خدا به‌روز می‌ماند. اما قضیه از جایی جالب می‌شود که بدانید، اسمارت فون‌های گوگل زودتر از دیگر رقبا آپدیت سیستم‌عامل را دریافت خواهند کرد و به همین سبب خیال‌تان از امنیت دیوایس‌تان و همین‌طور دسترسی به آخرین قابلیت‌ها و امکانات، جمع جمع است!

بیشتر بخوانید:  بهترین معاملات هفته پایانی آذرماه 96

وقتی خبر آمد که کمپانی گوگل بخشی از شرکت اچ‌تی‌سی را به قیمت 1.1 میلیارد دلار خریده است، برای اغلب مردم این موضوع کاملا روشن شد که غول دنیای تکنولوژی نقشه‌هایی در سر دارد و می‌خواهد از قابلیتی که در اسمارت فون‌های کمپانی تایوانی بوده، بهره ببرد. بعد از معرفی خانواده پیکسل 2 (و حتی قبل از پرده‌برداری) مشخص شد که آن فن‌آوری، «فریم حساس به فشار یا اج‌سنس» بوده است. این تکنولوژی به شما امکان این را می‌دهد تا بدون لمس کردن گزینه‌ای در صفحه‌نمایش، کارهای مختلف را فقط با فشار دادن بخش‌های کناری دستگاه انجام دهید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید