پیشنهاد هفته؛ هندزفری ود اکس A-9

در دنیای تکنولوژی که هر لحظه اتفاقی می‌افتد، پس بعید نیست که به‌صورت هفتگی گجت‌هایی متولد شوند و سریعا به بازار پرهیاهو راه پیدا کنند. به این ترتیب، انتخاب کردن بین این همه مدل و دستگاه راحت نخواهد بود و حتما کاربر گیج می‌شود.

خوش‌بختانه‌ی گوگل ‌و موتورهای جستجوگر و صدالبته وب‌سایت‌ها به کمک‌مان آمده‌اند تا برگزیدن دیوایسی از همیشه راحت‌تر گردد. فقط کافیست مطلبی مفید و کارآمد را مطالعه نمایید تا بتوانید وسیله دیجیتالی آینده خود را انتخاب و بخرید.

در این سری از مطالب کوچه تکنولوژی قصد داریم پیشنهادی دیجیتالی را در هر هفته ارائه کنیم تا در نهایت، با آن گجت بیش‌تر آشنا شویم و گرم بگیریم!

پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


ود اکس A-9

این یکی با طراحی رنگارنگ و جذابش نگاه هر بیننده‌ای را شکار می‌کند و دل و جان‌شان را می‌رباید. شکل تو-گوشی این مدل سبب گشته تا راحت در حفره گوش کاربر جای بگیرد و به این آسانی‌ها بیرون نیاید. روکش کابل هم نه سیمی است و نه پارچه‌ای، بلکه بافتنیست و طبق ادعای تولیدکننده با دست دوخته شده است. کیفیت صدا هم در سطح قابل قبولی قرار دارد و در کم‌تر مواقعی باعث ناراحتی گوش‌تان می‌گردد.

یادت نره اینو بخونی!  نگاهی به ربات Aibo سونی؛ حیوان خانگی!

تولیدکننده در بدنه و سیم‌ نه تنها یک رنگ؛ بلکه از چندین رنگ بهره برده تادل همگان را به سادگی به‌دست آورد.

دکمه‌های نرم و کارآمدی نیز روی کابل گجت تعبیه گشته‌اند تا کاربر فقط با یک اشاره موزیک را تغییرا دهد یا این‌که صدایش را کم و زیاد نماید.

به‌طورکل، می‌توان ود اکس را برای دوستاران طراحی و دیزاین نوستالژیک در آمیخته با مدرن توصیه کرد که در عین حال، از کیفیت مطلوبی هم بهره‌مند است.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.