بررسی گجت‌ها پیشنهاد هفته 

پیشنهاد هفته؛ مچ‌بند شیائومی Mi Band 2

در دنیای تکنولوژی که هر لحظه اتفاقی می‌افتد، پس بعید نیست که به‌صورت هفتگی گجت‌هایی متولد شوند و سریعا به بازار پرهیاهو راه پیدا کنند. به این ترتیب، انتخاب کردن بین این همه مدل و دستگاه راحت نخواهد بود و حتما کاربر گیج می‌شود.

خوش‌بختانه‌ی گوگل ‌و موتورهای جستجوگر و صدالبته وب‌سایت‌ها به کمک‌مان آمده‌اند تا برگزیدن دیوایسی از همیشه راحت‌تر گردد. فقط کافیست مطلبی مفید و کارآمد را مطالعه نمایید تا بتوانید وسیله دیجیتالی آینده خود را انتخاب و بخرید.

در این سری از مطالب کوچه تکنولوژی قصد داریم پیشنهادی دیجیتالی را در هر هفته ارائه کنیم تا در نهایت، با آن گجت بیش‌تر آشنا شویم و گرم بگیریم!

پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


شیائومی Mi Band 2

این یکی از پرفروش‌ترین محصولات شرکت چینی تبار شیائومی بوده و حتی یک جایزه به‌ خاطر دیزاین هم از آن خود کرده است. یک صفحه‌نمایش تقریبا 0.5 اینچی با فن‌آوری اولد به شما اطلاعاتی از قبیل: زمان، مسافت پیموده شده و همین‌طور کالری سوزانده شده و غیره را به شما نمایش می‌دهد. وضوح این نمایشگر فسقلی نه آن‌چنان کم است که به کلی مچ‌بند را ببوسید و کنار بگذارید و نه آن‌چنان رزولوشن بالایی دارد که به وجد بیایید و به بالا و پایی بپرید! خوانایی محتوا در زیر نور مستقیم خورشید با کمی دقت و اخم کردن قابل دیدن است. ژست‌های حرکتی بسیار کاربردی‌اند و انجام آن‌ها به سادگی آب خوردن هست. به‌عنوان مثال، تنها با بالابردن دست خود (هنگام پیاده‌روی یا دویدن یا غیره) صفحه کوچولو روشن می‌شود. شرکت سازنده در دل این دیوایس یک حس‌گر ضربان قلب (قابل قبول) گنجانده که کاربران بیش از پیش از وضعیت سلامتی خود باخبر شوند. گفتنیست که لزومی ندارد که هنگام دوش گرفتن یا شستن دست‌ها این دستگاه را از مچ‌تان بیرون بیاورید. چون‌که شیائومی Mi Band 2 مقاوم در برابر آب شیرین است و به این آسانی‌ها تسلیم نمی‌گردد. در آخر باید بگوییم، این گجت را می‌توانید با پرداخت مبلغی در حدود 100 هزار تومان به خانه ببرید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.
بیشتر بخوانید:  والپیپرهایی که نباید این هفته از دست بدهید!

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید