بررسی گجت‌ها پیشنهاد هفته 

پیشنهاد هفته؛ ایسر Aspire ES1-571-38AS

در دنیای تکنولوژی که هر لحظه اتفاقی می‌افتد، پس بعید نیست که به‌صورت هفتگی گجت‌هایی متولد شوند و سریعا به بازار پرهیاهو راه پیدا کنند. به این ترتیب، انتخاب کردن بین این همه مدل و دستگاه راحت نخواهد بود و حتما کاربر گیج می‌شود.

خوش‌بختانه‌ی گوگل ‌و موتورهای جستجوگر و صدالبته وب‌سایت‌ها به کمک‌مان آمده‌اند تا برگزیدن دیوایسی از همیشه راحت‌تر گردد. فقط کافیست مطلبی مفید و کارآمد را مطالعه نمایید تا بتوانید وسیله دیجیتالی آینده خود را انتخاب و بخرید.

در این سری از مطالب کوچه تکنولوژی قصد داریم پیشنهادی دیجیتالی را در هر هفته ارائه کنیم تا در نهایت، با آن گجت بیش‌تر آشنا شویم و گرم بگیریم!

پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


ایسر Aspire ES1-571-38AS

برای آن‌که تا می‌توانید فایل‌ها و اطلاعات مختلف را روی این لپ‌تاپ ذخیره نمایید، 1 ترابایت ناقابل حافظه داخلی برای‌تان در نظر گرفته شده تا هیچ مشکلی از این بابت نداشته باشید. اگر هم از آن دسته کسانی هستید که می‌خواهند چند اپ و گیم مختلف را اجرا کنند، پس برای‌تان یک خبر خوش داریم: کمپانی ایسر 4 گیگابایت رم پرسرعت را در دل این یکی دستگاه گنجانده است. پردازنده 3 هسته‌ای اینتل این امکان را به شما می‌دهد تا کارهای روزمره‌تان را با بالاترین سرعت به سرانجام برسانید و حتی یک باگ نیم صدم ثانیه‌ای هم مشاهده نکنید. سر آخر باید به خدمت‌تان برسانیم که یک صفحه‌نمایش تقریبا 15 اینچی با وضوح قابل قبول در مقابل دیدگان‌تان قرار دارد و محتواهای مختلف را به نمایش می‌گذارد.

بیشتر بخوانید:  تک‌‌اسپرت؛ با کامپیوتر کوچک Wahoo آشنا شوید!

این دیوایس خوش‌ساخت را می‌توانید با پرداخت مبلغی در حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان به‌دست آورید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید