ویژگی‌های ایسوس ذن‌فون 5 را بشناسید!

کمپانی ایسوس چندین سال در زمینه سخت‌افزاری و تولید پردازنده‌های قدرت‌مند فعالیت دارد و همان‌طور که از گزارش‌ها و شواهد پیداست در این کار بسیار موفق نیز هست. لکن این شرکت در همین‌ چند سال اخیر دست به ساختن موبایل‌هایی زد. شاید به این دلیل باشد که سود کلان این بخش دنیای تکنولوژی کمپانی تایوانی را گیج و مهبوت کرده و ایسوس تنها قصد داشته شانس خود را امتحان کند. اما وقتی روند معرفی موبایل‌ها به‌صورت منظم ادامه یافت، دیگر از عزم راسخ این شرکت پرآوازه مطمئن شدیم.

امسال نیز شرکت مذکور از هندست‌هایی پرده‌برداری می‌کند. در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا به بیان ویژگی‌های جذاب ذن‌فون 5 بپردازیم.


طراحی مدرن

دیزاین Bazel-Less حالا به یکی از ترندهای دنیای موبایل تبدیل گشته و تمام کمپانی‌ها دوست دارند دیوایس‌های خود را بر این اساس طراحی کنند. البته کاربران هم عاشق و دل‌باخته‌ی این نوع از دستگاه‌ها هستند. به همین سبب، برند ایسوس موبایل‌های 2018 خود را (ازجمله ذن‌فون 5) با حاشیه‌های بسیار کم در اطراف صفحه‌نمایش راهی بازار می‌کند. اما این دیزاین چه خوبی‌هایی دارد؟

یادت نره اینو بخونی!  کشف راز انفجار باتری اسمارت فون‌ها با میکروسکپ کرایو الکترونی

قضاوت را به خود شما می‌سپاریم. مایلید یک بازی را در صفحه‌ای کوچک و مملواز نوارهای بدقواره تجربه کنید یا این‌که می‌خواهید گیم مورد نظر را در پنلی گسترده‌ای و لبه-تا-لبه بازی نمایید؟


ماژول دوربین دوگانه

سازنده 2 دوربین را در قاب پشت تدارک دیده که یکی 5 و دیگری 13 مگاپیکسل رزولوشن دارد. به این ترتیب، جزئیات تصاویر ثبت شده با ذن‌فون 5 در سطح بالایی قرار می‌گیرد و کم‌و‌بیش مانند جهان واقعی است. یک فلش ال‌ای‌‌دی هم در زیر لنزها تعبیه گشته تا کمک‌‌حال آن‌ها در شرایط تاریک باشد. خوش‌بختانه قابلیت اچ‌دی‌آر در اپلیکیشن‌ دوربین گنجانده شده تا کاربر بتواند حس و حالی نو به تصاویر ببخشد و نقاط را، روشن و واضح نماید.

تولیدکننده امکان ضبط ویدیو تمام اچ‌دی‌ را فراهم کرده و به شما در گرفتن استوری‌های باکیفیت کمک می‌کند!

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.