واکاوی در پیام‌رسان اندرویدی و ایرانی بله: بازاری داغ!

کشور سربلند و آباد ایران با داشتن سرمایه‌های خدادادی کم‌مانند و نیروهای انسانی جوان، نواندیش و پر مغز، بی‌گمان می‌تواند در جای‌گاه فن‌آوری‌های برتر و تازه و جهان پیچیده‌ی وب با ساخت و پرداخت نرم‌افزار‌های گونه‌گون و پیشرفته، سخن‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

با بومی‌سازی وابستگی به دیگران کاهش می‌یابد و با ارج نهادن به آزادی‌های فردی گوش‌زد در قانون اساسی، بالا بردن ضریب ایمنی، پرهیز از داوری‌های نابخردانه و بهانه‌های بی‌پایه و … مشتریان به پیروی از اپ‌های ایرانی تشویق می‌گردند.

کوچه‌تک را دنبال کنید تا با یک پیام‌رسان زیرک و چابک آشنا شوید.


درباره:

توسعه‌دهنده‌ی ایرانی Elenoon Apps ( بنیان نوآوری الکترونیک ) با هم‌کاری دوستانه و دوسویه با بانک مرکزی کشور می‌کوشد با پرورش پیام‌رسان بله در کیهان بی‌کران صفر و یک‌ها از نام‌دارترین برنامه‌های درون مرزی به‌شمار آید و تا امروز توانسته است با گرفتن رتبه‌ی 4.4 از 5.0 و بالای 100 هزار بار دانلود در گوگل‌پلی به بخشی از آرزو‌های بزرگ خود دست یابد و این گواه چشم‌اندازی بهتر در آینده است.

بله، پیام‌رسانی برای گفت‌وگو و پرداخت و درخواست پول به مخاطبین بله است.جابه‌جایی پول از کارت‌بانکی مشتری به کارت دیگران، پرداخت قبض تلفن‌همراه و قبض‌های خدماتی، عوارض خروج از کشور و جریمه‌‌ی رانندگی، خرید پر شتاب شارژ از اپراتورهای خوش‌نام، رسید تراکنش‌ها و سامان‌دهی به کارت‌های بانکی عضو شتاب کاربر، گوشه‌ای از دستاوردهای پیش‌روی برنامه است.

یادت نره اینو بخونی!  بهترین مسنجرهای مناسب برای ایرانیان

بدون تردید پیام‌رسان بله با سنجه‌ای به‌دور از دشمنی و کینه‌توزانه، در برابر با هم‌ریشان بومی خویش از دید تیزی و شتاب، فرستادن و دریافت پیام‌های نوشتاری و آوایی، بارگیری پوشه‌های چندرسانه‌ای بر بالای سکوی نخست ایستاده است.

با آفریدن کانال و گروه به‌یاری فراخوانی و پاسخ آری دوستان به بده و بستان دیدگاه‌ها، کتاب‌ها، سندها، عکس‌ها، کلیپ‌ها و ویدیوها بپردازید.به‌آسانی پیام‌ها را با استکیر‌های مفهومی و گیرا و ایموجی‌های خنده‌آور بیارایید و با برگزیدن پوسته‌های رنگین و زیبنده فضای پیام‌رسان را شاد نمایید.

برتری‌ها:

  • داشتن هشدارهای شنیداری و دیداری به‌هنگام و هوشیار
  • به‌دل‌خواه اندازه‌ی واژگان را کوچک و بزرگ کنید
  • محیط کاربری ساده و دستورمند با طراحی یکپارچه و دل‌نشین در کنار یک گرافیک شایسته
  • سازمان‌دهی بخش‌های جورواجور پیام‌رسان به در خواست کاربر

کاستی‌ها:

  • تنها با زبان‌های شیرین پارسی و انگلیسی همراه است

در پایان:

پیام‌رسان بله برای بازرگانان و حساب‌رسانان بنگاه‌های خرد و کلان اقتصادی سودمند و کارراه‌انداز است و در یک‌جا می‌توانند هم به چت با دیگران بپردازند و هم کار‌های مالی خویش را از نزدیک بازرسی نمایند.

پس با آغوش باز و روی خوش به بله، بله بفرمایید! دست‌مریزاد!


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.