اپ و گیم 

واکاوی در نرم‌افزار اندرویدی اخبار زنده‌ی فوتبال Fotmob: آگاه و آزاد باش!

با نزدیک‌تر شدن جام جهانی روسیه در سال 2018 میلادی، دوباره اخبار و رخدادهای حول و حوش ورزش فوتبال با طرف‌داران سرسخت و شمار صدها میلیون تن، تب و تاب ویژه و داغی پیدا می‌کند و در صدر وقایع جهان ورزش قرار می‌گیرد.

دیگر امروزه نمی ‌توان فوتبال را تنها یک ورزش و سرگرمی خواند و بی‌گمان به یک صنعت پول‌ساز، پرسود و درآمد که سالانه میلیاردها یورو در آن دست به دست می‌شود، بدل گشته است و گاهی سیاست‌پیشه‌گان هم با آن در می‌آمیزند.

در ادامه با کوچه‌تک باشید تا در این راستا با نرم‌افزاری پرمایه و توانا دوست شوید.


درباره:

استودیوی برنامه‌ساز نروژی NorApps As با ساخت و پردازش یک اپلیکیشن ممتاز و عالی فوتبالی دل و جان کسان بسیاری را ربوده است و با گرفتن رتبه‌ی بالای 4.7 از 5.0 و بارگیری 10 میلیونی در گوگل‌پلی، بر خویشتن می‌نازد و گمان می‌رود در آینده پله‌های پیشرفت را شتابان بپیماید و زودتر از دیگران به مقصود دست یابد.

بیشتر بخوانید:  تک‌اسپرت؛ در استادیوم‌های فوتبال NFL تمام‌وقت به بازی نگاه کنید!

برنامه کم‌انباز و داراست و به شکل آفلاین می‌توانید باشگاه‌ها و تیم‌های فوتبالی خواست خود را آشکار کنید و خبرها و زمان مسابقه‌ها و نتایج آن‌ها ‌را به‌تندی ببینید.


اپلیکیشن اطلاعات ورزشی بیش از 100 لیگ برتر و دسته‌ یک در سرتاسر زمین را به کاربر می‌دهد و با گزارش‌های زنده‌ی صوتی به زبان انگلیسی، رویدادهای مهم جهان فوتبال را به آگاهی وی می‌رساند.

نرم‌افزار با هشدارهای آوایی و ارزشی به‌هنگام، کاربر را از زمان مسابقه‌ی پیش روی و برد و باخت تیم مورد علاقه‌اش باخبر می‌کند.


نشان دادن آمار بازی‌ها چون ترکیب و چینش، گل‌ها، کارت‌ها، تعویض‌ها، تفسیر داده‌ها بین نیمه و پایان بازی و … و دیدن مشخصات کامل فوتبالیست‌های پر‌آوازه، جدول لیگ‌های برتر جهانی از دیگر دستاوردها و توانمندی‌های برنامه به شمار می‌آید.


برتری‌ها:

– محیط کاربری ساده، هماهنگ و جوان‌گرا در کنار گرافیکی شایسته

– پوشش زنده از لیگ‌های بزرگ و اخبار مهم باشگاه‌های نام‌دار

– پشتیبانی از جام ‌حذفی و جام خلیج همیشه پارس کشور ایران

بیشتر بخوانید:  نقد برنامه‌ Runtastic PRO: جهان پهلوان تختی!

– نمایش تازه‌ترین خبرها و حواشی دنیای فوتبال به صورت عکس و ویدیوهای کوتاه

– تهیه‌ی فهرستی سفارشی از علاقه‌مندی به بازی‌کنان و تیم‌ها

کاستی‌ها:

– اپ با زبان شیرین پارسی سازگار نیست


در پایان:

برنامه با همراهی و پوشش اخبار از لالیگای اسپانیا، بوندس‌لیگای آلمان، MLS ایالات متحده، سری A ایتالیا، لیگ یک فرانسه، لیگ اروپا و… توانایی و انباشت سرمایه‌اش را در دید انصاف و داوری همگان نهاده است.

دوستاران پر و پا قرص و آتشین فوتبال بدانند برنامه چنان نیرومند و حرفه‌ایست که به گفته‌‌ی بسیاری از کارشناسان دنیای تکنولوژی بی‌‌هماورد به پیش می‌تازد و با راستی و یک‌رنگی پیمان بسته است و از دروغ و نیرنگ پرهیز می‌کند.

پس آن‌را به فضای گرم خانواده بخوانید!


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید