واتس‌آپ؛ برتری‌ها و توانایی‌ها

در دنیای امروز انجام بسیاری از اعمال خیلی ساده شده. دیگر لزومی ندارد مانند قبل کلی سختی بکشید تا یک اثر را به وجود آورید. غیر از این موضوع، امکان یادگیری تمام افراد فراهم شده و دیگر هیچ مهارتی سخت نیست. چه یاد گرفتن زبان آلمانی باشد و چه مهارت‌های نینجایی! همه را می‌توانیم با کمک تکنولوژی یاد بگیریم و در مدت کوتاهی، خبره شویم. یکی از این فن‌آوری‌ها که میزان یادگیری بشر را افزایش داده، اپلیکیشن‌ها هستند که فت‌و‌فراوان در همه‌جا یافت می‌شوند. خانه‌ی اصلی‌شان هم مارکت‌های برنامه‌هاست که بومی‌اش ساخته شده و هم گوگل یکی از آن‌ها را به‌نام پلی‌استور برای‌تان تدارک دیده.

اگر می‌خواهید برتری‌های پیام‌رسان محبوب واتس‌آپ را بدانید، پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


واتس‌آپ

واتس‌آپ

مسنجر عالی و توانمند واتس‌اپ از بلند‌بالایی بی‌انباز و بی‌مانندی برخوردار است و هم‌چون الماس کوه نور بر تاج پادشاهی نادر می‌درخشد و آوازه‌ا‌ی همه‌گیر و جهانی دارد. و تاکنون با به دست آوردن رتبه‌ی 4.4 از 5.0 و 1 بیلیون بارگیری از گوگل‌پلی، یکه‌تاز کارزار است و پرچم سبز رنگ با قلب سپیدش هماره بر یاران دلباخته فرمان می‌راند.

با پیام‌رسان به چت و گفت‌وگوی گروهی با نزدیکان و آشنایان خود بپردازید و یا اسناد، فایل‌های صوتی و تصویری، کلیپ‌ها و ویدیوهای وایرال شده را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

با واتس‌اپ می‌توانید تماس صوتی و تصویری رایگان در بستر اینترنت گوشی هوشمندتان برقرار سازید و تنها هزینه‌ی ترافیک و پهنای باند اینترنت خود را بپردازید و شارژ پولی همراه شما دست نخورده می‌ماند.

پیام‌رسان از الگوی کدگذاری دوسویه و باهوشی سود می‌برد تا از حریم شخصی کاربران با وسواس و دقت بسیار نگهداری نماید و چنان ستایشگرانش را شگفت زده کرده که همه در برابرش سر بزرگواری فرود می‌آورند و توانایی‌های آن را فریادزنان بازگو می‌کنند.


رابط کاربری: ساده و‌ سرراست!

واتس‌آپ

ظاهر نرم‌افزار بخش بسیار مهمی از هر اپلیکیشنی است. واتس‌آپ هم اهمیت این موضوع را درک نموده و یک رابط کاربری جذاب و ساده را تدارک دیده است. هیچ‌چیز پیچیده‌ای وجود ندارد و همه‌ی المان‌ها سرراست است. بدان معناست که قابلیت‌ها در چند ثانیه پیدا خواهید کرد و در تنطیمات برنامه گیج نخواهید شد. به سرعت برای فرد مورد نظر محتواهای گوناگونی بفرستید و به گفت‌و‌گو بپردازید. پس اگر از رابط‌های کاربری شلوغ و پلوغ خسته شده‌اید و دوست دارید چیزی متفاوت را تجربه نمایید، واتس‌آپ می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی باشد.

درج استاتوس

اگر از استوری اینستاگرام استفاده کرده باشید، در نتیجه حس‌و‌حال این ویژگی واتس‌آپ را درک خواهید کرد‌. این امکان را دارید تا در هر شرایطی (البته اگر به اینترنت دسترسی داشتید) به‌صورت تصویری یا با نوشتن چند جمله شرایط خودتان را شرح دهید. به این ترتیب، دوستاران شما می‌توانند از وضعیت و موقعیت‌‌تان آگاه شوند و کمی از نگرانی‌شان از بین می‌رود! در این خصوص، کمپانی ایموجی‌ها را هم در اختیارتان قرار داده تا با کمک‌شان احساسات خیلی راحت منتقل گردند.

سرعت و امنیت عالی

واتس‌آپ

یکی از ویژگی‌های پیام‌رسان‌های موفق، امنیت است. در کنارش هم سرعت خیلی‌خیلی مهم هست. چراکه کاربران نمی‌خواهند برای دریافت پیام مخاطب خاص خود (!) زیاد معطل گردند و وقت را تلف نمایند. ما مایل هستیم فیلم‌ها، عکس‌ها و ویس‌ها با سرعتی راضی‌کننده ارسال شوند. این دقیقا چیزهاییست که واتس‌آپ به یوزرهای خود تقدیم می‌کند. سرعتی شگفت‌انگیز و امنیتی زبانزد.

واتس‌آپ

8.8

رابط کاربری

8.0/10

امنیت

9.5/10

امکانات

9.0/10

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.