هدفون اپل؛ شاهکار مدرنیته!

شک نداشته باشید که در طول سال، آن‌قدرگجت معرفی می‌شوند که حتی نمی‌توانید آن‌ها را شمارش نمایید، چه برسد که بخواهید مشخصات‌شان را ببینیم و با ویژگی‌های‌شان آشنا شویم. لکن بین این همه دیوایس، فقط چندتا از آن‌ها به‌صورت گسترده در بازار حضور دارند و تنها یکی از آن همه در جعبه‌ی اکثر موبایل‌ها جای می‌گیرد. هندزفری. بلی! این کوچولوها و بعضا غول‌پیکرها همیشه همراه‌مان هستند و به دوست درجه‌ی کاربران و صد البته اسمارت فون‌ها مبدل گشته‌اند. هم‌اکنون نیز در اوج خود قرار گرفته و در گوش بیش‌تر افراد جامعه حضور دارند.

آن‌ها به ما آرامش می‌دهند و یا به هیجان وامی‌دارند. حالا می‌خواهیم بیان نماییم که هدست آینده‌ی اپل چگونه خواهد بود؟ پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


دیزاین؛ طریقه‌ی نوازش چشم‌ها!

هدفون اپل

هندزفری‌ها با این‌که کار اصلی‌شان پخش موسیقی‌هاست، لکن ظاهر آن‌ها در فروش‌ تاثیر زیادی دارد و اگر زشت و بدترکیب باشند، کسی به طرف‌ این وسایل نمی‌رود! خوش‌بختانه بیش‌تر کمپانی‌ها این موضوع را درک کرده‌اند و محصولات خود را با دیزاین جذابی روانه بازار می‌سازند. این طوری، برای خودشان هم بهتر است. خیلی راحت می‌توانند کالای مورد نظر را بفروشند و نظر کاربران را به سمت خود جلب نمایند. اپل هم که در این حوزه مهارتی خاص دارد.

همیشه‌ی خدا سعی می‌کند دست‌رنج‌هایش را با شکل و شمایلی لاکچری روانه بازار سازد تا چشم همگان را خیره و دست و پاهای رقیبان را بلرزاند. بی‌شک و تردید در این قسمت نیز دقیقا چنین کاری را به سرانجام می‌رساند. هدفون آینده‌ی شرکت آمریکایی (که به احتمال زیاد هنگام معرفی آی‌فون‌های ۲۰۱۸، رونمایی گردد) ظاهر خیلی‌خیلی زیبایی خواهد داشت و دل و جان کاربران را می‌رباید. مواد اولیه از بهترین‌ها خواهد بود تا مشکلی برای شوا پیش نیاید و هنگام لمس گجت، حس خوبی انتقال یابد‌. شاید در برخی از جاها از آلومینیوم استفاده شود و اپل ترکیب خوبی با فلز و چرم بزند! یک ترکیب عالی که کم‌تر کسی بدش می‌آید. نرمی چرم و سردی فلز. (واقعا از این بهتر نمی‌شه!).

یادت نره اینو بخونی!  نگاهی به ماسک خواب LC-dolida؛ راحت بخوابید!

قابلیت‌ها و کیفیت صدا؛ برتر!

هدفون اپل

در این عصر، فقط نباید به کیفیت دستگاه نگاه کرد و برای بسیاری از کاربران، قابلیت‌های جانبی نیز خیلی مهم هستند. این ویژگی‌های دوست داشتنی کاری می‌کنند که تجربه‌ی افراد بهبود یابد و هدفون مورد نظر را وسیله‌ای خارق‌العاده بدانند. همین موضوع ارزش کمپانی سازنده را تا حد قابل توجهی تشکیل می‌دهد و کاربرانی همیشگی را رقم خواهد زد. اپل، باارزش‌ترین برند فعال در حوزه‌ی تکنولوژی‌، کاری غیر از این انجام نمی‌دهد. مانند قسمت پرهیاهوی اسمارت فون‌ها، در مارکت جذاب هدست‌ها هم چیزی کم نمی‌گذارد و تلاش می‌کند تا جدیدترین قابلیت‌ها را به محصول خود بیافزاید.

در هدفون سیب گاز زده (!)، شاهد آخرین ورژن بلوتوث خواهیم بود تا کیفیت صدا افزایش یابد و رنج بیش‌تری در اختیار داشته باشید. این بدان معناست که لزومی ندارد همیشه موبایل خود را در کنارتان بگذارید و آن را با چسب یک، دو، سه به بدن بچسبانید! فن‌آوری کاهش یا حذف نویز (ANC) بی‌شک و تردید وجود دارد و دیگر نمی‌گذارد صدای آزاردهنده‌ی محیط بیرون به گوش‌تان برسد. فقط‌وفقط موزیک را می‌شنوید.

هدفون اپل

و اما کیفیت صدا. با چند کلمه می‌توان این قسمت را توصیف کرد. گوش‌نواز و آرامش‌بخش یا هیجان‌انگیز! بسیار و باس بالا چندی از ویژگی‌های لاینفک هدفون اپل خواهند بود. پس اگر می‌خواهید تجربه‌ای کم‌نظیر از گوش دادن به موزیک‌ها داشته‌ باشید، حتما هدست مذکور را در بین گزینه‌های‌تان قرار دهید. (البته بایستی چند صد دلاری هم در کیف پول‌تان باشد!)

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.