نگاهی به Rabing Flying Cars Quadcopter؛ ماشین پرنده!

گجت‌ها بخش اعظمی از زندگی‌ها را تصرف کردند و ما اصلا نمی‌توانیم بدون آن‌ها به حیات ادامه بدهیم. از موبایل در دست‌تان گرفته تا مودم روی میزتان، همه و همه جزء خانواده گجت‌ها محسوب می‌شوند‌.

اما شما چقدر با این نوع وسایل آشنایی دارید؟ آیا محبوب‌‌ترین آن‌ها را می‌شناسید؟ از وجود همه‌ی آن‌ها آگاهی دارید؟ با این‌که نمی‌توانیم با تمام گجت‌های روز خوب‌و‌بش کنیم، لکن قادریم با بخشی از آنان آشنا شویم.

در این نوبت قصد داریم تا به Rabing Flying Cars Quadcopter، یک ماشین پرنده نگاهی بیاندازیم. پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


Rabing Flying Cars Quadcopter

اگر از ماشین‌های پرنده خوش‌تان می‌آید و دوست دارید یکی از آنان را داشته باشید، پس این وسیله همان چیزیست که مدت‌ها به دنبالش بودید. کمپانی‌ سازنده قصد داشته 2 محصول را در یک کالا ترکیب کند تا دل‌های بیش‌تری را به‌دست آورد و سلایق مختلف را پوشش دهد.

استفاده از ژیروسکوپ شش‌ محوره موجب شده تا این وسیله به خوبی در آسمان به پرواز درآید و کنترل کردن آن راحت باشد. در ضمن، به نحو بهتری در نقطه‌ای ثابت می‌ایستد و زیاد تکان نمی‌خورد. حرکات اکشن و جذاب هم به لطف این دستگاه محقق گشته و شما می‌توانید 360 درجه بچرخید و با سرعت بسیار به این طرف و آن طرف سر بزنید.

یادت نره اینو بخونی!  انواع سیم‌کارت‌ها را بشناسید

دکمه‌ای بسیار مفید روی کنترلر وجود دارد و کاری شگفت‌انگیز انجام می‌دهد. با بهره‌گیری از آن، دیگر لزومی ندارد نگران گم شدن کوآدکوپترتان باشید. چراکه ایشان با پاهای (!) خودش به خانه برمی‌گردد و مکان زندگی صاحبش را می‌شناسد. چراغ‌‌های ال‌ای‌دی در برخی از نقاط بدنه این مدل قرار گرفته‌اند تا دیدگان را جلب و مانع از گم شدن دیوایس در شرایط تاریک شوند.

می‌ترسیدید به‌طور ناگهانی پهپادتان از آسمان بر روی زمین بیافتد؟ می‌خواهید از زمان تمام شدن باتری کوآدکوپتر آگاه شوید؟

با خریدن پهپاد مذکور، مشکلی نخواهید داشت. چون‌‌که هر وقت میزان باتری کم باشد، با اخطاری کاربر را باخبر می‌سازد.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.