نگاهی به مچ‌بند هوشمند جکوم B3؛ جذاب، کارآمد و اقتصادی!

دنیا در حال دیجیتالی شدن است و کسی نمی‌تواند جلوی این حرکت عظیم را بگیرد. در واقع دنیای تکنولوژی، مانند یک موتوریست که فقط یک دکمه‌‌ی «روشن» دارد. کاربران وسایل مختلف را از فروشگاه‌ها می‌خرند و تولیدکنندگان بزرگ و نامی سعی دارند کالاهای باکیفیتی را به بازار عرضه کنند. در این میان، دیوایس‌های الکترونیکی شهره‌ی عام و خاص هستند و طرف‌داران زیادی دارند.

به همین دلیل، این جهان پررنگ و لعاب، تغییرات فراوانی به خود می‌بیند و سالانه پیشرفت قابل توجهی نسبت به گذشته می‌کند.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا با یک گجت جالب آشنا شوید.


جکوم B3

در اولین نگاه، فقط یک مچ‌بند هوشمند می‌بینید و بس! اما این تنها یکی از کارهایی است که B3 انجام می‌دهد. تنها کافیست پنل مچ‌بند را از جایش بیرون بیاورید تا شاهد یک هندزفری بلوتوث باشید! بلی. درست خواندید. می‌توانید با این محصول زیبا، به موسیقی گوش دهید و تازه به تماس‌های‌تان نیز پاسخ دهید. این را، میکروفون باکیفیت دستگاه عملی می‌سازد و تماسی بی‌نقص با بیش‌ترین وضوح را به شما ارائه می‌دهد.

یادت نره اینو بخونی!  اسپیکرهای بلوتوثی هوشمند چه کارهایی انجام می‌دهند؟

یک راهنمای صوتی به میان آمده تا قادر باشید زمان اتصال و قطع را دریابید و خدایی‌ناکرده مچ‌بند و هدست را روشن نگذارید. یکی از چیزهایی که هدفونی را از دیگر رقیبان متمایز می‌سازد، داشتن عمر بالای باتری هست. چون‌که کاربر می‌تواند مدت بیش‌تری را با دیوایس مورد علاقه‌ی خود سپری نماید و از امکانات آن بهره ببرد.

به‌خاطر همین، تولیدکننده یک باتری حجیم را برای این مچ‌بند فراهم نموده تا کم و کسری‌ای نداشته باشید و با خیال راحت، مدت‌ها به موزیک دل‌خواه‌تان گوش دهید.

خوش‌بختانه سازنده به امکانات بالا اکتفا نکرده و یک سنسور کاربردی را در قاب پشت گجت تدارک دیده. این حس‌گر سبز رنگ، دگرگشت (یا همان متابولیزم) بدن را کنترل می‌کند و در مواقع لزوم، هشدارهایی را اعلام می‌دارد. این مدل، با گوشی‌تان ارتباط برقرار می‌نماید‌ و نوتیفیکیشن‌ها را (مانند هر اسمارت‌بند دیگری) به نمایش می‌گذارد. به این ترتیب، دیگر لازم نیست صدای موبایل‌تان را تحمل کنید!

در آخر باید به خدمت‌تان برسانیم که جکوم B3 را می‌توانید با پرداخت 150 هزار تومان از بازار بخرید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.