نگاهی به ماسک خواب LC-dolida؛ راحت بخوابید!

انسان‌های اولیه (مانند همه‌ی جانداران) نیاز به خوراک داشتند و تنها راه‌حل پیش روی‌شان، شکار بود. اما با چه چیزی به شمار حیوانات می‌رفتند؟ ناخن‌های ما آن‌چنان تیز و قوی نیستند و نمی‌توانند یک بوفالوی گنده را از پا بیاندازند. پس بایستی یک چیزی اختراع می‌شد. گجت‌ها! بلی. در آن زمان‌های دور بود که اولین ابزارها ساخته شدند و شکار و زندگی آسان را فراهم کردند.

در واقع، گجت‌های امروزه نیز مانند نیاکان‌شان قضد انجام چنین عملی را دارند. بشریت از آن‌ها استفاده می‌کند تا زندگی‌اش را به کلاس بالاتری ببرد و با خاطری آسوده به حیات ادامه دهد.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


LC-dolida

در شهرهای بزرگ یا حتی کوچک زمان‌هایی هستند که آدم نمی‌تواند (حتی برای یک لحظه!) چشمانش را روی هم بگذارد یا دقایقی چرت بزند. همسایه‌ها روی اعصاب می‌روند یا این‌که صدای بوق ماشین‌ها دست از سر کچل‌مان برنمی‌دارند! خب، این یکی از تبعات سبک زندگی مدرن است و باید با آن کنار بیاییم و تا ابدالدهر نخوابیم. اما صبر کنید. فن‌آوری خودش راه‌حل موضوع را پیش روی‌مان گذاشته.

ماسک خواب LC-dolida این امکان را به شما می‌دهد که به موزیک مورد علاقه‌ی‌تان گوش فرا دهید و به هیچ‌وجه صداهای آزاردهنده اطراف را نشنوید. با خاطری آسوده (هنگام گوش کردن یک قطعه‌ی موسیقی) روی کاناپه یا روی تخت لم دهید و هفت پادشاه را خواب ببینید!

یادت نره اینو بخونی!  گوگل Home؛ یک اسپیکر؟

کیفیت صدا در سطح بالایی قرار دارد و استریو است. همین سبب می‌گردد تا باس بالایی را تجربه کنید و در عمق موزیک‌ها گم بشوید. اگر موسیقی مورد نظر باکیفیت باشد، LC-dolida به آن جلال و جبروتی وصف‌ناشدنی می‌بخشد و فورا کاربر را به خواب می‌برد. البته اگر قطعه‌های گروه‌های پرجنب و جوش را گوش نکنید و به Marconi Union قانع باشید.

همانند هندزفری‌های بی‌سیم، این مدل نیز با کمک فن‌آوری بلوتوث موزیک‌های مختلف را پخش می‌کند و شما را یک‌بار برای همیشه از شر سیم‌ها خلاص می‌کند. از LC-dolida می‌توانید در هواپیما هم بهره ببرید و به دور از هیاهوی اطراف، دل به چم و خم موسیقی بسپارید. این ماسک خواب با قیمتی در حدود 100 هزار تومان در مارکت‌های جهانی موجود و چشم به انتظار مشتریان خوش‌‌حساب است!

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.