اپ و گیم 

نگاهی به بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery؛ به دنیای فانتزی خوش آمدید!

بازی‌ها تقریبا جز ناشدنی زندگی بچه‌ها‌ی عصر ما است، یا با اسباب بازی‌ها یا در دنیای دیجیتالی! بنابراین گیم‌های مارکت‌های اندرویدی لبریز از بازی‌ها با ژانر ماجراجویی، هیجانی، اکشن، معمایی و فکری شده‌اند و گاهی مشتری خردسال و نوجوان را گیج می‌کنند طوری که در انتخاب، دچار شک و تردید می‌شود.

کدام بهتر است؟ برترین از هر نظر چیست؟ چه بازی را نصب نماییم؟ کدام‌یک…

یکی از گیم‌های پرسرو صدای امروزه، Harry Potter: Hogwarts Mystery نام دارد که براساس داستان هری پاتر J.K رولینگ طراحی گشته.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا نگاهی به این شاهکار بیندازیم.


درباره:

این بازی توسط Jam City توسعه داده شده و به‌وسیله‌ی استودیو Portkey Games منتشر خواهد شد. لکن چه زمانی؟

قرار بود این گیم دوست داشتنی در ماه‌ دسامبر سال جاری در مارکت‌ها انتشار یابد، ولی این اتفاق نمی‌افتد و تاریخ عرضه به فصل بهار منتقل شده. Harry Potter: Hogwarts Mystery از نوع RPG بوده و شما بایستی خود را در نقش یکی از کاراکترها بگذارید.

بیشتر بخوانید:  با حلقه هوشمند Jakcom R3 آشنا شوید

اول از همه باید بگوییم که این گیم حول‌محور مدرسه‌ی سحر و جادوی هاگوارتز می‌چرخد و تمام اتفاقات در این آموزشگاه به وقوع می‌پیوندند. در واقع کاربر در کلاس‌های تهیه‌ی معجون شرکت می‌کند و باید چیزهایی یاد بگیرد و آن در مراحل مختلف بازی به‌کار گیرد. شما (یا بهتر بگوییم شخصیت گیم) در کلاس‌های مقابله با جادوی سیاه حاضر می‌شود تا بتواند از خود در دنیای مخوف هری‌ پاتر مراقبت نماید. خلاصه، در مدرسه‌ی نام‌برده کلی ماجراجویی پیش روی‌تان است و مطمئن باشید خطرها در کمین شخص شما هستند!

طراح، فضایی سه‌بعدی برای Harry Potter: Hogwarts Mystery تدارک دیده تا تمام جزئیات (از تمامی جهات) قابل دیدن باشند و خدایی‌ناکرده کاربر غافل‌گیر نگردد. رفتار و ظاهر همه شخصیت‌ها شما را یاد فیلم هری پاتر می‌اندازند و اگر طرف‌داران این سریال باشید، با بازی احساس نزدیکی بسیاری می‌کنید. به این ترتیب، معتاد آن می‌گردید و هرگز دوست ندارید از آن جدا بشوید. چراکه بعضا رویدادهای تازه‌ای برای کاراکتر رقم می‌خورد و در کل، حتما شگفت‌زده می‌شوید!

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید