نقد و بررسی نرم‌افزار پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری Komoot: شاه کلیدی کارستان!

بی‌گمان برای هزاران هزار تن برنامه‌ی بی‌انباز کموت راه‌گشاه است و شوند تندرستی و اندامی هم‌گون را در ایشان بهبود می‌بخشد و به کسانی که نخستین بار دوچرخه‌ای را از بازار خریده‌اند؛ این فن‌آوری کمک می‌کند تا بتوانند با برنامه‌ریزی دقیق یک گردش شادمانه را در فضای باز تجربه کنند.

مردمان سراسر جهان می‌توانند با کموت برای یافتن چشم‌اندازهای زیبا و دیدنی طبیعت دست به ماجراجویی بزنند و آدرنالین خون روان در رگ‌هایشان را بالا ببرند تا مسیر زندگی آینده‌ی خویش را روشن‌تر بسازند. بنابراین کوچه‌تک را دنبال کنید تا برنامه را بیش‌تر بشناسید.

درباره:

توسعه‌دهنده‌ی آلمانی Komoot GmbH با ساخت و پرداخت برنامه‌ای دوچرخه‌سوار با بارگیری نقشه‌ها و راه‌های جورواجور به ورزش‌کاران و طبیعت دوستان در گزینش مسیرها به شکل آفلاین راهبری می‌کند. تا کنون اپ با گرفتن امتیاز 4.5 از 5.0 و دانلود بالای 1 میلیونی در گوگل‌پلی توانسته است دیدگاه بسیاری از کارشناسان و برنامه‌ریزان ورزشی و بهداشتی را سوی خود بکشاند و با ستایش و دست‌افشانی دوستارانش همراه است.

با کموت راه‌ها و جاده‌های پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری، کوهنوردی و راندن با دوچرخه در کوهستان را بیابید و سپس با ریزه‌کارهایی چون فراز و نشیب، آسانی و دشواری، مسافت، زمان و بلندی از تراز دریای آزاد هر کدام از مسیرها آشناتر شوید. نیز آن با ناوبری صوتی پیشرفته‌اش، دوچرخه‌سوار را در پشت‌سر گذاشتن مسیر یاری می‌رساند.

یادت نره اینو بخونی!  کاویدن در نرم‌افزار ویرایش عکس و طراحی گرافیک Canva: پیکاسوی زمان!

نرم‌افزار با داشتن نقشه‌های توپوگرافیک گویا و آنلاین، با پیمایش پله به پله و سفارش مناطق تفریحی پر بازدید می‌تواند کوهنوردان و دوچرخه‌سواران را راهنمایی بسزایی کند.

پس جی‌پی‌اس دیوایس را روشن کنید و با چک کردن ترمز و باد لاستیک‌های دوچرخه، برداشتن آب و ابزار لازم و پوشیدن کلاه ایمنی در جاده شروع به رکاب زدن نمایید.

برتری‌ها:

  • پیشنهاد و دریافت تورهای پر آوازه و فرح‌انگیز در جای جای کشورها
  • افزودن عکس، پدید آوردن نکات برجسته و دادن گزارشی شخصی برای هر یک از مکان‌ها
  • به‌ اشتراک‌گذاری مسیرهای پیموده و تجربه‌های کسب شده با دوستان کموتی و یا درون شبکه‌‌های اجتماعی پر مخاطب
  • توانایی هم‌گام‌سازی فعالیت‌های کاربران با دیگر دستگاه‌ها

کاستی‌ها:

  • سازگار نبودن برنامه با زبان شیرین پارسی

در پایان:

کموت برگزیده‌ی ویرایشگر فروشگاه اندرویدی است و در برابر دیگر هم‌ریشان یک سر و گردن بالاتر می‌‌ایستد و با دارایی‌های کم‌مانندش در سکوی قهرمانی می‌نشیند. برنامه دست گردشگران دوچرخه‌سوار را می‌بوسد و همیشه در کنارشان می‌ماند و از خرد و کلان پشتیبانی می‌کند.

با برنامه چربی‌های انباشته در بدن را بسوزانید و سیمایی ورزیده‌ی خود را به نمایش بگذارید. نیروی جوانی را ماندگار کنید و عمری دراز دور از بیماری داشته باشید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.