اپ و گیم 

نقد و بررسی لانچر LINE: بانوی بَدَخشانی!

پس از گاهی دارندگان اسمارت فون‌ها از یک‌نواختی رنگ و تم پیش‌فرض دیوایس خود دل‌زده و خسته می‌شوند و خواهان دمیدن جانی تازه به صفحه‌ی گوشی خود هستند و در این راستا لانچر‌ها‌ی فراوانی در مارکت‌های اندرویدی خواسته‌ی کاربران را برمی‌آورند.

امروز با کوچه‌تک باشید تا آرزوی خویش را بیابید.


درباره:

استودیوی برنامه‌ساز OGQ for iconnect با ساخت و پرورش لانچر dodol با کارایی پر شتاب و محیطی خیره‌کننده و دل‌باز، به رایگان آن‌را در دست مشتریان قرار داده است.

لانچر با گرفتن امتیاز 4.4 از 5.0 و بارگیری بالای 10 میلیونی در پلی‌استور، توانسته است با دارایی‌های خرد و کلانش، سازگاری با تم‌های گو لانچر و در برگیری پوسته‌ها و والپیپرهای شیک و به‌روز در فروشگاه تم برنامه، حال و هوای خوشی را به دستگاه شما ارزانی ‌کند.


لانچر به آسانی انجامش برنامه‌های بیهوده و کم‌بازده را می‌ایستاند و با سر و سامان بخشیدن به اندازه، رنگ و چهره‌ی آیکون‌ها و تغییر لیبل و پنهان کردن آیکون‌های بدون کاربرد، برای چیدمان در صفحه‌های هوم‌اسکرین تا 9 تا، آماده و پر‌توان است و با نمایش چندین افکت بازگشایی رویه‌ها، کاربر را به هیجان می‌آورد.

بیشتر بخوانید:  جستاری در برنامه‌ی اجتماعی Pinterest: عکاس‌باشی!

برتری‌ها:

– دسته‌بندی نرم‌افزار‌ها بر بنیاد الفبا، گاه راه‌اندازی و بیش‌ترین کاربرد و …

– گزینش فونت‌های گوناگون با رنگ‌های دل‌خواه

– گرفتن نسخه‌ی پشتیبان از سفارشی‌سازی‌های لانچر

– منوی دسترس آسان به برنامه‌ها‌‌ی کاربردی‌تر و جست‌وجوی پیشرفته و تند در میان آن‌ها

– داشتن ساعت ویژه و ویجت نشان داده‌های باتری

– ساخت داک‌ها و نهادن آیکون‌ها در آن

کاستی‌ها:

– از توانمندی‌های اندروید اوریو بهره نگرفته است

– درگیر کردن زیاد منابع سیستمی دستگاه


در پایان:

لاین لانچر با سود جستن از پوسته‌های شایسته و همراهی با فرم‌‌های روز، بی‌گمان فضای گوشی هوشمند را دگرگون و جوان‌پسند می‌گرداند و با یاری بسته‌های استیکر در فرآیند پیام‌رسانی، دل دوستان و آشنایان شما را شادان می‌نماید.

با خوانی گسترده از خورش‌‌ها و نوشیدنی‌های دیجیتالی آب را لب سرازیر می‌کند و به شما حس سیری‌ناپذیری را می‌دهد. پس با آن یار باشید!


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید