می میکس 2s؛ ارباب دیسپلی‌ها!

هیچ‌وقت نباید موبایل‌ها را دست‌کم گرفت. گوشی‌هایی که انجام بیش‌تر اعمال روزانه را برای‌مان آسان ساخته‌اند و دسته‌ای از کارها را نیز خودشان انجام می‌دهند. فقط کافیست سخن بگوییم و فرامین لازم را ابلاغ نماییم. آن‌ها برای عملکردهای مختلفی ساخته و پرداخته گشته‌اند. از گیمینگ گرفته تا عکاسی. اسمارت فون‌ها در همین چندین سال به محبوبیت دست یافته‌اند که وسایلی ۱۰۰ ساله نتوانستند به چنین سطحی از فروش برسند. این مهم به کمک تکنولوژی‌های متنوعی که درون تلفن همراه‌ها گنجانده شده، محقق یافته است. چراکه هم می‌توانند موزیک پخش کنند، بازی‌ها را اجرا نمایند، کارهای بانکی را به سرانجام برسانند و همین‌طور قابل حمل هستند.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


دیزاین و پنل؛ خوش‌وقتم ارباب!

می میکس 2s

صفحه‌نمایشی به بزرگی تبلت‌ها در قاب جلو جاخوش کرده و تکان نمی‌خورد! نسخه‌ای از محافظ کمپانی کورنینگ روی این نمایشگر را پوشانده تا خیلی زود‌ آسیب نبیند و تا مدت‌ها، مثل روز اول جلوه کند. رزولوشن این امکان را می‌بخشد تا تجربه‌ای فراموش‌ناشدنی از بازی‌ها داشته باشیم و به تماشای فیلم‌ها با نهایت لذت بنشینیم. پیکسل‌ها حتی در فاصله‌ای نزدیک دیده نمی‌شوند ‌‌و از بابت جزئیات، مطمئنِ مطمئن باشید. تکنولوژی‌ ساخت، زاویه‌‌ی دید راضی‌کننده‌ای به مجموعه بخشیده و از هر طرف، رنگ‌ها جذابیت خود را حفظ می‌کنند و هیچ موقع، از رنگ و رو نمی‌افتند.

دیزاین هم با دنیای مدرن هم‌خوانی دارد. حاشیه‌ها به حداقل میزان خود در اطراف پنل رسیده‌اند و شما فقط با محتوای دل‌خواه‌تان سروکار دارید. قاب پشت خیلی آشنا به نظر می‌رسد. ۲ دوربین به‌صورت عمودی در کنجی جای گرفته‌اند. بلی، درست حدس زدید‌. این همان ترکیب آی‌فون ۱۰ اپل هست. جنس بدنه از شیشه و فلز ساخته گشته و حس بسیار خوبی به شما می‌دهد. البته تا زمانی که می میکس 2s را عصبانی نکنید. چراکه وقتی جوش کند، نمی‌توانید گوشی را در دست‌تان بگیرید و فریم فلزی، مانند تنور می‌شود!

یادت نره اینو بخونی!  هوآوی P20 لایت؛ سه تفنگ‌دار!

دوربین؛ دست‌مریزاد اپل آسیا!

می میکس 2s

وقتی ۲ دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در یک پکیج لاکچری گردهم بیایند، حتما تصاویری عالی ثبت خواهد شد. عکس‌هایی که نمونه‌اش کم است و فقط در سطوح بالا دیده می‌شود. نگاره‌هایی که تمام جزئیات محیط را به نمایش می‌گذارند و انگار همه‌ی ماجرا را شرح می‌دهند. در هر شرایطی (چه تاریک و چه روشن) قادرید به عکاسی بپردازید و نگران هیچ‌چیز نباشید. از آن‌جا که لنزها نور زیادی را جذب می‌نمایند و لحظات را تمام و کمال به رخ می‌کشند.

از سوژه دور هستید؟ می‌خواهید زوم داشته باشید، اما از کاهش کیفیت می‌ترسید؟ می میکس 2s به قابلیت بزرگ‌نمایی ۲ برابر اپتیکال مجهز هست. این بدان معناست که قادرید روی محیط زوم کنید، بدون‌ آن‌که از کیفیت کاسته شود.


قابلیت‌های جانبی؛ کافی!

می میکس 2s

با خرید می میکس 2s، اجازه‌ی این را دارید به شبکه‌ی پرسرعت 4G و 4.5G متصل گردید و یک‌بار برای همیشه، از شر سرعت کم اینترنت خلاص شوید. تکنولوژی Qi هم وجود دارد و امکان شارژ به‌طور وایرلس را به کاربر می‌بخشد. پس دیگر لزومی ندارد اعصاب خودتان را با سیم‌ها خرد نمایید و یک ساعت درگیر باز کردن گره‌ی آن‌ها باشید!

از صبر کردن برای تغذیه‌ی تلفن همراه خود خسته شده‌اید؟ دوست ندارید زمان زیادی را برای شارژ دیپایس بگذارید؟ پس می میکس 2s همان چیزیست که به دنبالش هستید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.