اپ و گیم 

معرفی کاربردی‌ترین قابلیت‌های اپلیکیشن جی‌میل

انسان‌ها در گذشته از طریق نقاشی کردن روی دیواره‌ی غارها باهم ارتباط برقرار می‌کردند. چندی که سپری شد، ما فرم‌های نوشتاری مختلف را ابداع نمودیم تا با یکدیگر حرف بزنیم و نامه بنویسم. سپس با ورود کاغذ، اداراه‌ی پست و پستچی‌ها برای دوستان‌مان یا آشنایان‌مان نامه‌ای را پست می‌کردیم تا بعد از مدتی به دست آن‌ها برسد. لکن جهان در قرن 21 رویه‌ای جدید را برای فرستادن نوشته‌های گوناگون پیش گرفت.

ایمیل‌ به کمک‌مان آمده تا به آنی متنی را برای هرکسی که دل‌مان می‌خواهد، بفرستیم و مدام نگران آن نباشیم که آیا نامه‌مان به فرد مورد نظر می‌رسد یا خیر. لکن باید از کدام اپ برای فرستادن ایمیل بهره ببریم؟ در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا با کاربردی‌ترین قابلیت‌های جی‌میل آشنا شوید.


کشیدن انگشت روی ایمیل‌های دریافتی

فقط کافیست انگشتان‌ مبارک‌تان را روی ایمیل‌های دریافتی به سمت چپ یا راست بکشید تا آن‌ها به آرشیو منتقل گردند و محیط اینباکس جی‌میل را شلوغ نکنند. به این ترتیب، پاسخ‌گویی به ایمیل‌های مهم راحت‌تر می‌گردد و همچنین می‌توانید  به سرعت برق و باد از شر تبلیغات و ایمیل افراد متفرقه خلاص گردید.

بیشتر بخوانید:  بررسی اپلیکیشن فوق حرفه‌ای پخش صدای اندروید jetAudio Plus: شیپوری به فراخنای آسمان

تعویض‌ رمز 

تنها بایستی به قسمت تنظیمات رفته و روی آدرس ایمیل مورد نظر کلیک نمایید. در همینجاست که قادرید رمز حساب ایمیل‌‌تان را عوض کنید یا امنیت آن را دو چندان نمایید.

افزودن امضا

یکی از چیزهایی که فردی مهم یا شرکت‌ها نیاز دارند، داشتن امضا در ایمیل است که شخصیت آن سازمان یا فرد را به نمایش بگذارد. خوش‌بختانه اپلیکیشن محبوب جی‌میل امکان این را به شما می‌دهد تا در آخر پیام‌های‌تان امضایی را درج کنید و پرستیژ کمپانی و خودتان را بالا ببرید!

تغییر مکان ایمیل‌ها

اشتباهی ایمیلی را به آرشیو منتقل کرده‌اید و نمی‌دانید که باید چه کاری انجام دهید؟ پس یک خبر خوش برای‌تان داریم؛ نرم‌افزار جی‌میل اجازه‌ی این را به شما می‌بخشد تا مکان ایمیل‌ها را به سادگی تغییر دهید و اشتباهات خود را جبران نمایید.


علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید