مایپو Playbulb؛ شمع تکنولوژیکی!

به قول خیلی‌ها «دنیای امروز، جهان ارتباطات و وسایل دیجیتال است.» حتی اگر دسته‌ای از آدم‌ها نیز چنین حرفی را نمی‌زدند، باز خودمان می‌فهمیدیم که امروزه همه‌چیز در حال دیجیتالی شدن است و گجت‌های مختلف (اعم از بزرگ و کوچک) اطراف‌مان را محاصره کرده‌اند. این‌ها زندگی ما را بهبود می‌بخشند و سبب بالاتر رفتن کیفیت آن می‌گردند.

در اصل به همین علت است که خیلی از ما روی به خرید چنین دیوایس‌هایی می‌آوریم و در صدد آنیم که هرچه زود‌تر یکی از آنان را به خانه ببریم. ولی همه‌ی آن‌ها خوب نیستند و باید در بین‌شان، دنبال بهترین‌ها باشیم. در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


مایپو Playbulb

Playbulb

در سال‌های گذشته، بیش‌تر وسایل با نیروهایی به غیر از الکتریسیته کار می‌کردند و مزایا و معایب خودشان را داشتند. لکن الان کم‌تر گجتی بدون وجود الکتریسیته کار خواهد کرد و به شما چیزی را عرضه می‌کند. تمام دیوایس‌های اطراف‌مان با چنین نعمتی اعمال را انجام می‌دهند و هر یک سعی می‌کنند به دل ما بنشینند. چراکه هر سال محصولات جدیدی معرفی می‌شود و برندهای تازه‌ای به بازار راه پیدا می‌نمایند. برای همین، خیلی مهم است که کالایی در پشت ویترین مغازه‌ها و در بین صفحات متعدد فروشگاه‌های اینترنتی بدرخشد.

مایپو Playbulb یکی از همین وسایل به شمار می‌رود که چشمان آدم را خیره می‌سازد و قلب کاربران را می‌رباید. چراکه المانی جدید و تروتازه است و به خانه و محل کار جنب‌و‌جوشی خاص و حس و حال خودتان را نیز بهبود می‌بخشد. حالا بیایید عمیق‌تر ایشان را بررسی نماییم.

Playbulb چه کاری انجام می‌دهد؟

Playbulb

خب، بگذارید این بخش را با یک سوال آغاز کنیم «تاکنون یک شمع دیجیتالی را از نزدیک دیده‌اید؟»

یادت نره اینو بخونی!  بهترین هدست‌های بلوتوث در رنج قیمتی زیر 100 هزار تومان (مهرماه 96)

مایپو یک شمع هوشمند را روانه بازارها نموده که در نگاه اول، توجهات را جلب می‌نماید و باب طبع تمام سلایق است. از آن‌جا که این امکان را دارید تا ۱۶ میلیون رنگ را بیینید و ال‌ای‌دی محصول را تنظیم نمایید. اپلیکیشن مخصوص مجموعه نام‌برده تدا ک دیده شده و خیلی خوب با شمع ارتباط برقرار می‌کند. در اصل، از طریق همین راه قادرید رنگ‌ها را دچار تغییر و تحول نمایید و محیط را شخصی‌سازی کنید. همه‌چیز به شما بستگی دارد. سرخابی را می‌پسندید یا زرد جلف!

Playbulb

ابعاد و وزن دستگاه موجب شده تا مثل آب خوردن در کنجی کز کند و به کارش خودش بپردازد. مطمئنا به خانه‌ی شما فضایی نو اعطا می‌کند و کلا اتمسفر را تغییر می‌دهد. (بلی، با یک رنگ جادویی می‌توان انقلاب کرد!) زیاد از شارژرها خوش‌تان نمی‌آید؟ پس عاشق مایپو Playbulb خواهید شد. چون‌که با ۳ باتری قلمی راه‌اندازی می‌گردد و با چنین کوچولوهایی، تا چندین روز چشمانش باز می‌ماند و از حال نمی‌رود!

خداروشکر ماجرا به گفتن همین ویژگی‌ها ختم نمی‌شود. کمپانی مایپو برای جذب کاربران از قطعاتی ریزه‌میزه بهره برده تا بتواند رایحه‌ای را در محیط پخش نماید و مثل یک شمع واقعی جلوه کند. این طوری، اصلا حس نمی‌کنید با وسیله‌ای الکترونیکی طرف هستید که با بلوتوث کار می‌نماید. پس به این نتیجه می‌رسیم که فرقی نمی‌کند قرارتان را با یک شمع نوستالژیک رقم بزنید یا یبا یک شمع تکنولوژیکی، مگه نه؟

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.