مانتورهای غول‌آسای بازار را بشناسید!

صفحه‌نمایش‌ها یکی از بهترین فرزندان تکنولوژی‌ هستند. آن‌ها از چندین هزار پیکسل ساخته و پرداخته شده‌اند و دارای رزولوشن‌های متفاوتی هستند. اچ‌دی، تمام ام‌دی، 4K و صد البته 8K که‌ به تازگی محبوب دل‌ها شده و در دیوایس‌های پرمیوم موجود است.

در مانیتورهای امروزه، به غیر از رزولوشن، چیزهای دیگری هم مهم است. مانند این‌که تی‌وی مورد نظر از فن‌آوری اچ‌دی‌آر بهره می‌گیرد یا خیر. از چه موتورهایی برای بهبود کیفیت تصویر در آن استفاده می‌گردد و تولیدکننده چه قد و قواره‌ای را برای پنل در نظر گرفته‌.

در این نوبت قصد داریم تا با دیسپلی‌های غول‌آسا و پیل‌تن آشنا شویم، پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن صعودی است.


ال‌جی 27MP68VQ

مانیتورهای غول‌آسا

با خرید این مدل، صفحه‌ای به بزرگی ۲۷ اینچ روبه‌روی‌تان قرار می‌گیرد و با رنگ‌های فراوان خود دل و جان هر کسی را می‌رباید. البته این را مدیون تکنولوژی‌ ساخت است که طوری دیگر تصاویر را به نمایش می‌گذارد و آن‌ها را جذاب‌تر می‌سازد. رزولوشن کافی و وافی است و نمی‌توانیم از کمپانی کره‌ای خرده‌ای بگیریم. کنتراست تصویر در سطح قابل قبولی و محتواها را تمام و کمال به کاربر نشان می‌دهد. مطمئنا چیزی از یاد نمی‌آورد و دیسپلی جزئیات و قسمت‌های محو را بهرخ بهرخ می‌کشد. خوش‌بختانه خروجی‌های متعددی برای مصارف گوناگونی تدارک دیده شده‌اند و هر یک می‌توانند در موقعیت‌های مختلف به کارمان بیایند. وقتی که می‌خواهیم موزیک گوش بدهیم، زمانی که قصد داریم به دیتا-ویدیو پروژکتوری وصل شویم و…

نوع طراحی باعث شده تا مانیتور دکوراسیون اتاق را برهم نزند و تازه یکی از المان‌های آن به حساب بیاید! در نتیجه قبل از این‌که پنل را روشن کنید، مجذوبش خواهید شد و دیزاین مدرن ایشان چشمان‌تان را می‌قاپد!

یادت نره اینو بخونی!  چرا گوگل به اچ‌تی‌سی علاقه دارد؟!

حدود قیمت: ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان


سامسونگ C27FG70

مانیتورهای غول‌آسا

همه می‌دانند که سامسونگ در زمینه‌ی ساخت نمایشگر تقریبا همتایی ندارد و تمام اوقات بهترین را به کاربران عرضه می‌کند. تفاوتی ندارد که کدام مدل و در چه رنج قیمتی‌ای را بخرید، بی‌شک و تردید پنل آن دیوایس چشم‌ها را خیره و فیلم‌ها و بازی‌ها را بهتر از دیگران به نمایش می‌گذارد. و اما C27FG70. مانیتوری که با فن‌آوری‌ گران‌قیمتی ساخته و پرداخته گشته و میان رقیبان قدرت‌مند خود حسابی می‌درخشد‌. حتما حتما تجربه‌ی گیم‌ها لذت‌بخش و بی‌نظیر خواهد بود. رنگ‌ها در اوج زیبایی در صفحه دور دور می‌زنند و تصاویر را تشکیل می‌دهند. تصاویری را که نظیرشان کم پیدا می‌شود و به این راحتی‌ها نمی‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

دیزاین خمیده هم به اغواگری محصول دامن زده و دست‌رنج ماه‌ها و شاید سال‌ها تلاش سامسونگ را بیش‌تر در این بازار شلوغ و پلوغ، بولد می‌کند.

حدود قیمت: ۲ میلیون تومان


ال‌جی 34UC98-W

مانیتورهای غول‌آسا

اگر به‌دنبال محصولی غول‌آسا با آخرین تکنولوژی‌های روز هستید و در عین حال، قیمت برای‌تان زیاد مهم نیست، بی‌تردید این مدل را در سبد خرید خود بگنجانید و سریعا سفارشش دهید! چراکه با فن‌آوری‌ ساخت ال‌ای‌دی و رزولوشن فوق‌العاده، در همان نگاه اول قلب کاربر را به دست می‌آورد و ناخودآگاه به طرف دیسپلی ال‌جی جذب خواهید شد!

نوع حرفه‌ای طراحی موجب کنترل بیش‌تر روی المان‌ها و گزینه‌های نرم‌افزارها گشته و به‌صورت میگ‌میگ‌مانندی قادرید کارها را به سرانجام برسانید.

حدود قیمت: ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.