عینک جادویی One World Magic را بشناسید!

گجت‌های بسیاری در طول یک سال معرفی می‌شوند. هیچ فرقی نمی‌کند چه اندازه‌ای داشته باشند، هیچ فرقی نمی‌کند که دست‌رنج کدام کمپانی باشند، فقط تنها چیزی که در این دنیا مهم است؛ کارآمد بودن می‌باشد. اگر وسیله‌ی مورد نظر به‌درد بخور و مفید بود، پس باید با آن آشنا شویم و کمی از قابلیت‌هایش بدانیم. چراکه این دسته از دیوایس‌ها، زندگی را بسیار آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌کنند و لبخندی بر لب‌مان می‌نشاند.

حالا می‌خواهیم در مورد بخشی از صنعت موسیقی حرف بزنیم. بخشی که نسبت به قبل، بیش‌تر تحت تاثیر دنیای تکنولوژی قرار گرفته و دچار تغییر و تحول گشته. در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


عینک One World Magic

One World Magic

فن‌آوری به ما کمک نموده تا خیلی از اعمال را بدون دردسر انجام دهیم و نیازی به همراه داشتن چندین و چند دستگاه غول‌پیکر نداشته باشیم. همان‌طور که می‌دانید، کمپانی‌های بزرگ سعی می‌کنند محصولاتی را معرفی نمایند که پوشیدنی باشند و قابل حمل محسوب گردند. این طوری، حمل و نقل‌شان بسیار آسان‌تر است و کاربر در طولانی‌مدت اذیت نمی‌شود. قبلا به تی‌شرت‌های هوشمند و کفش‌های تکنولوژیکی پرداخته‌ایم، حالت قرار است از کالایی در همان سبک و سیاق پرده‌برداری نماییم.

در نگاه اول، تنها یک عینک آفتابی معمولی به نظر می‌رسد که از چشم‌ها در برابر اشعه‌ی فرابنفش ستاره محافطت می‌نماید. اما (مثل همیشه) نباید پیش‌داوری کرد. اگر بیش‌تر به عینک نگاه کنید، در اصل یک ایرفون حرفه‌ای را خواهید که خیلی خوب در گوش جای می‌گیرد. وقتی عینک را به چشمان می‌زنید، هم می‌توانید از نگاه کردن به محیط اطراف لذت ببرید و هم از شنیدن قطعه‌ی مورد علاقه‌ی‌تان. با فن‌آوری‌ بلوتوث به موبایل وصل گردید و پلی‌لیست خود را پخش کنید. ورژن نام‌برده‌ی فن‌آوری‌ بی‌سیم این امکان را به شما می‌دهد تا رنج بزرگی را در اختیار داشته باشید و نیاز نباشد موبایل را به عینک بچسبانید!

یادت نره اینو بخونی!  گلکسی S8 یا اکسپریا XZ1؛ کدام بهتر است؟

One World Magic

و اما کیفیت چطور است. طبق گفته‌ی سازنده و کاربران مختلف، بلندی صدا در سطح راضی‌کننده‌ای و باس لبخند را بر روی لب‌تان می‌نشاند. تقریبا همه‌ی جزئیات موسیقی‌ها پلی می‌گردند و چیزی را از دست نمی‌دهید. خوش‌بختانه کم‌تر مواقعی با نویز مواجه می‌گردید و بیش‌تر اوقات صدای خواننده را خیلی واضح می‌شنوید. لکن تمام این‌ها به کنار! عینک جادویی One World Magic به ویژگی‌ جذاب دیگری مجهز است که به کلی تجربه‌ی استفاده را تغییر می‌دهد. دستیار مجازی گجت باعث می‌شود تا تنها با یاری صدا کارهایی را انجام دهید. دیگر لزومی ندارد حتما گوشی‌تان را جیب خود به بیرون بکشید و به‌دنبال فرد مورد نظر در مخاطبین بگردید. فقط کافیست بگویید «به مامان زنگ بزن!» البته قابلیت‌های دستیار صوتی به این‌جا ختم نمی‌گردد و حتی می‌توانید وضعیت آب و هوا را از عینک سخن‌گو بپرسید.

One World Magic

خب، دیگر ویژگی‌های One World Magic اتمام یافت. لکن یک لحظه صبر کنید! هنوز از تکنولوژی‌ای دوست داشتنی حرف نزده‌ایم. همان‌طور که قادرید به تنهایی به موزیک گوش دهید، می‌توانید عینک مذکور را تبدیل به یک اسپیکر پرقدرت نمایید که ۳ ساعت مداوم به پلی کردن قطعات می‌پردازد و حس و حالی نو به جمع‌های دوستانه می‌بخشد.

در آخر باید بگوییم که این دیوایس با قیمتی در حدود ۵۰ دلار در فروشگاه‌های اینترنتی جهان موجود است.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.