برگزیده‌ها راهنمای خرید راهنمای خرید لوازم جانبی 

بهترین ساعت‌های هوشمند دوربین‌دار (اسفندماه 96)

ساعت‌ها یکی از قدیمی‌ترین گجت‌ها به شمار می‌آیند که وظیفه دارند زمان و شاید هم تاریخ را به ما گوشزد کنند. بعضی از آن‌ها پرزرق و برق هستند و برخی در اوج سادگی خودنمایی می‌نمایند. دسته‌ای رنگی‌رنگی‌اند و چشمان کاربر را نوازش می‌دهند و عده‌ای هم چرمین و نوستالژیک هستند. اما دنیای تکنولوژی ساعت‌ها را هم تغییر داد و آن‌ها را تا حد زیادی «مدرن» کرده است.

این وسایل که با نام اسمارت‌واچ شناخته می‌شوند، غیر از این‌که زمان را با نام‌های متفاوت به نمایش می‌گذارند، می‌توانند موسیقی پخش کنند، عکس بگیرند و لحظات مفرحی را رقم بزنند.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن صعودی است.


وی-سریز DZ09

یکی از برندهایی که علاقه به تولید ساعت‌های هوشمند (با قابلیت‌های فراوان) دارد، وی‌-سریز است. این مدل هم از این قاعده مستثنی نیست. دیسپلی کم‌و‌بیش بزرگ دستگاه با محافظی پوشانده شده تا پنل خط‌و‌خش زیادی جذب نکند و خیلی زود از قیافه نیفتد. دوربینی تقریبا 1 مگاپیکسلی در قاب جلو گنجانده شده تا با کمکش عکس‌هایی بگیرید و ناب‌ترین لحظات را ثبت نمایید.

بیشتر بخوانید:  چرا موبایل‌های شرکت اچ‌تی‌سی را بخریم؟

حدود قیمت: 100 هزار تومان


Tenfifteen Q7Sp

می‌توانید هر زمان با کمک اپ دوربین عکاسی کنید و لحظات مختلف را برای همیشه ثبت نمایید. اما نیاز به حافظه دارید و برای همین سازنده برای‌ شما 128 مگابایت ناقابل در نظر گرفته. اگر هم این فضا کم بود، قادرید با کمک میکرو اس‌دی ظرفیت را تا 16 گیگابایت افزایش دهید.

بلندگویی در فریم این دستگاه جاخوش کرده تا قطعه‌های موسیقیایی را پخش کند و شما را از تماس‌های دریافتی آگاه نماید.

حدود قیمت: 200 هزار تومان


تی‌تی‌وای کینگ‌ وِر GT88

اگر به‌دنبال بهترین‌ها هستید و دوست دارید طعم یکی بالاترین کیفیت‌ها را در دنیای اسمارت‌واچ‌ها بچشید، حتما حتما به فکر خریدن این مدل باشید.

پردازنده‌ای برای‌تان فراهم شده تا اپلیکیشن‌ها به سرعت اجرا شوند و کم‌تر زمانی با کندی مواجه گردید. خوش‌بختانه شمارش‌گر ضربان قلب در این دستگاه وجود دارد و با دقت خوبی سلامتی شما را زیر نظر دارد. ماژول دوربین هم در قاب جلو پنهان گشته و منتظر است تا از تک‌تک فریم‌های زندگی عکس بگیرد.

بیشتر بخوانید:  هدفون اپل؛ شاهکار مدرنیته!

حدود قیمت: 500 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید