راهنمای خرید راهنمای خرید لوازم جانبی 

راهنمای خرید کاور برای گوشی

لوازم جانبی‌های دیجیتال جایگاه خود را بیش از پیش در میان مردم باز کرده‌ و توانسته‌اند دل و جان‌ها را بربایند. از کیس‌های رنگارنگ گرفته تا مونوپادها و سه‌پایه‌های کاربردی. همه و همه در بخش «لوازم جانبی» طبقه‌بندی می‌گردند.

صنعت موبایل‌سازی بیزینسی است که همه‌ی برندها دوست دارند به آن ورود پیدا کنند و محصولاتی را بفروشند. اما این صنعت شاخه‌های ریزتری را نیز به مرور زمان به‌ وجود آورده که آن‌ها هم وسوسه‌کننده‌اند و خیلی‌ها را جذب خود می‌نمایند. بزرگ‌ترین کسب‌و‌کار نشأت گرفته از ساخت اسمارت فون‌ها، تهیه و تدارک لوازم جانبی برای‌ آن‌هاست و ماهانه محصولات زیادی از شرکت‌های کوچک و بزرگ، معروف و یا ناشناخته معرفی می‌شوند تا در دسترس کاربران قرار گیرند.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


خرید یک کیس خوب برای موبایل

کاورهای زیادی در بازار وجود دارند و هر یک دارای کیفیت و رنگ‌و‌بوی خاص خود هستند. مارکت این نوع لوازم جانبی، بسیار گسترده و مملواز انتخاب‌های بی‌شمار است. برای همین، کاربر با یک پرسش هنگام خرید مواجه می‌گردد؛ کدام‌یک را بخرم؟

بیشتر بخوانید:  با پاور بانک‌های عجیب‌وغریب آشنا شوید!

یک کاور خوب، در عین این‌که مقاومت و استحکام زیادی دارد، نرم و انعطاف‌پذیر نیز هست و هنگام لمس، حس خوبی به شما می‌بخشد. اگر می‌خواهید هنگام در دست گرفتن موبایل‌تان جنس گرم و نرمی را تجربه کنید، حتما حتما به سمت کیس‌های‌ چرمین و گران‌قیمت بروید تا بتوانید حس خوبی را بچشید. اما به خاطر داشته باشید که با خرید این نوع کاورها، بایستی دوچندان مراقب اسمارت فون خود باشید و آن را از جسم‌های خطرناک دور نگه دارید.

یک کیس تمام و کمال دکمه‌ها را (بدون‌ آن‌که مشکلی در عملکرد آن‌ها ایجاد نماید) می‌پوشاند. همچنین باید این لوازم جانبی از تمام لبه‌ها محافظت کند تا آن‌ها آسیبی نبینند. چراکه با توجه به دیزاین‌های اخیر، مراقبت از لبه‌های به امری ضروری تبدیل گشته.

در آخر باید بگوییم که یک کاور عالی، نه‌تنها به زیبایی تلفن همراه صدمه‌ای نمی‌زند، بلکه به جذابیت موبایل هم می‌افزاید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

پست‌های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید