اپ و گیم 

جست‌وجویی در لانچر Buzz: چست و چابک!

اسمارت فون و تبلت‌ها با صفحه‌های خانگی یکنواخت و کم جان در گاه دراز دل کاربران را می‌زند و دچار آزردگی می‌کند و انسان با سرشتی تنوع طلب همیشه پی چیزی نو است و از کهنه‌ها می‌خواهد برهد.

سده‌ی کنونی با رواج گجت‌های دیجیتالی و هوش مصنوعی، خواسته‌های بی‌پایان آدمی را به آسانی برآورده می‌کند؛ در ادامه با کوچه‌تک باشید تا شادابی را دوباره باز یابید.


درباره:

لانچر با دگرگونی ساختاری و دگردیسی درونی خویش برای جذب مشتری پا به کارزار نهاد و توانسته است با ربودن 4.4 از 5.0 و بارگیری بالای 10 میلیونی از مارکت اندرویدی گوگل، جایگاه بلند و استواری دست و پا کند.


لانچر با داشتن گزینه‌ها‌ی فراوان برای سفارشی‌سازی و سامان‌دهی سیمای دیوایس کاربر سنگ تمام گذاشته است و با افکت‌های دیداری ساده و پیشرفته بر روی هوم اسکرین زیبایی و شکوهمندی را به دستگاه می‌بخشد.


با دانلود ویجت کارآمد و به‌روز لانچر و برابر کردن توانمندی‌هایش با ذوق و سلیقه‌ی خود هنرنمایی کنید و رنگ، اندازه، چهره و تصویر پشت زمینه‌ی آیکون‌ها‌ را به دل‌خواه تغییر دهید و با بارگیری والپیپرها و تم‌های رایگان از فروشگاه درون برنامه‌ای چشم‌انداز گوشی را شیک و مدرن نمایید و کم‌تر از چند ثانیه برنامه‌های بی‌سود و بی‌کاربرد را از گوشی بزدایید و انبارهای درونی آن‌را پاک‌سازی‌ کنید.

بیشتر بخوانید:  کاویدن در سال‌نامه‌ پارسی اندرویدی Persian Calendar: به‌نام ایزد! 120 ساله‌اید!

برتری‌ها:

– ساخت خودکار و هوشمند پوشه‌ها برای چینش بازی‌ها و برنامه‌های سوار شده بر روی گوشی

– اشتراک‌گذاری سرمایه‌های لانچر در شبکه‌های اجتماعی با دوستان

– گشودن صفحه‌های پر‌شمار و شخصی‌سازی آنان

– با لانچر یک محیط کاربری ساده، گیرا، توانا و پسندیده بسازید

کاستی‌ها:

– منابع سیستماتیک دستگاه را بیش از نیاز درگیر می‌کند


در پایان:

لانچر با دستاوردهای بسیارش آماده‌ی بهره‌برداری است و می‌خواهد با آن برادرانه رفتار کنید و از شایستگی‌هایش سودمند گردید و با جوان‌گرایی و تازگی آسمان دل را روشن کنید و محیطی خرم و خوشی را برای گوشی همراه به ارمغان آورید.


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

پست‌های مرتبط

یک دیدگاه در “جست‌وجویی در لانچر Buzz: چست و چابک!”

  1. حامد شهبازی

    سلام، از نظر من که دیگه همه برنامه‌های کابردی اعم از حتی Edit عکسها هم جستجوگر و چت لاین شدن، برای خودشون گروه می‌سازند و…. به نظر من هیچ مرورگر یا جستجوگر یا بعضی‌ها به عنوان فیلترشکن باخش سروکار داشتن، و حتی فکر نمیکنم تا ب حال هم بهتر از اون باشه، که اونم US Browser باشه.. که نیست..

دیدگاه خود را بنویسید