جست‌وجویی در بازی کشاورزی FarmVille 2 : Country Escape، داستان یک دهقان!

امروزه گیم‌ها بر فضای مجازی چیره گشته‌اند و در بیش‌تر جاها کوچک و بزرگ را می‌بینید برای پر کردن و لذت بردن از وقت آسودگی خویش، سر در گریبان انداخته است و هیجان زده با انگشتان دو دست بر صفحه‌ی گوشی هوشمند یا تبلت می‌کوبند.

کوچه‌تک را دنبال کنید تا با یک بازی در سبک کژوال و فراخور همگان همراه شوید.


درباره:

استودیوی پر توان، کهنه کار و بازی‌ساز کالیفرنیایی Zynga که در آفرینش بازی‌های سرگرم‌کننده، تاکتیکی و معماگونه دست بالا را دارد، کوشیده است با ساخت و پرداخت گیم‌هایی بر بنیاد باغ‌داری، برزیگری و دامپروری، کودکان و نوجوانان شهری را با چشم‌اندازی زیبا، آرام و ساده‌ی روستایی آشنا کند تا دست کم با شماری از سختی‌ها و دشوار‌های زندگی روبه‌رو گردند.

بازی با گرفتن رتبه‌ی 4.3 از 5.0 و بارگیری بالای 10 میلیونی در گوگل‌پلی، به آینده‌ای روشن و بهتر امیدوارست و می‌خواهد با هوشیاری و پشتکار بازی‌سازانش جام زرین جهان بازی‌های صفر و یک را برباید.

در گیم، باغستان با پهنه‌ای بی‌کران و زیبا، گل‌های تزیینی، درختان میوه‌دار و تناور و سبزی‌های خوردنی، دیدگان هر بیننده را می‌نوازد و گیمر می‌تواند با آمیختن هنر و شکیبایی کشتزار و پالیز خانوادگی خود را بسازد تا همه‌ی دوستان فیس‌بوکی از آن بازدید کنند و فرآورده‌های کشاورزی و لبنی مزرعه را به دیگران بفروشد.

بازی‌کن می‌تواند بازی را در دو حالت آفلاین و آنلاین پی بگیرد و با کاشت و برداشت گندم، ذرت و دانه‌های روغنی؛ پرورش گاو، خوک، گوسفند و بز، مرغ و ماکیان، ماهی‌گیری در دریاچه‌ی کوچک دهکده ، با گردآوری سرمایه و پول روستا را سر و سامان و با خرید زمین‌های پیرامون، آن را گسترش دهد و آبادانی ارمغان آورد.

یادت نره اینو بخونی!  بهترین پروژکتورهای قابل حمل بازار (اسفندماه 96)

برتری‌ها:

  • داشتن یک گیم‌پلی ساده و دستورمند در کنار گرافیکی شایسته، خیره‌کننده و ستودنی
  • سود بردن از جلوه‌های شنیداری به‌هنگام در آغوش موسیقیایی دل‌چسب و حرفه‌ای
  • ساخت ابزارهای گونه‌گون کشاورزی
  • پیدا کردن گنجینه‌های پنهان و کم‌یاب در جای جای زمین‌های نزدیک روستا
  • سفارشی‌سازی و آذین‌بندی مزرعه به دل‌خواه بازی‌کن
  • توانایی‌گفت‌وگو با آشنایان و دیگر مردم در سرتاسر گیتی
  • یادگیری داد و ستد در بازار و خرید از فروشگاه درون بازی

کاستی‌ها:

  • بازی با بیش‌تر زبان‌های زنده و روز جهانی بیگانه است
  • کمبود‌های جورواجور در بخش سازمان‌دهی برای بهینه‌سازی و انجام بازی آشکارا دیده می‌شود

در پایان:

گیم رایگان است و در آغاز راه‌کار را به بازی‌کن آموزش می‌دهد و سپس با درگیر کردن یاخته‌های مغز و واکنش تند دستان، وی را ساعت‌ها غرق در بازی می‌‌کند.

با یاری سگ خانگی، دام‌ها را به چراگاه ببرید و با استادکار روستا برای ساخت پر‌چین‌های گرداگرد خانه‌ و انبارها هم‌رای شوید. با به‌دست آوردن سکه‌ها و ستاره‌های بنفش رنگ با همسایگان به خرید و فروش بپردازید. به آوای پرندگان و چلچله‌ها گوش دهید و از زندگی گیج‌کننده و آلوده‌ی شهری دور شوید تا در کنار سبزه و رود آرامش یابید!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.