جست‌وجویی در بازی پازلی BOMBARIKA: نو پا!

جهان صفر و یک‌ها با جهان‌های موازی پیرامون ما؛ سده‌ای پر از شگفتی و جادو هم‌چون انیمیشن آلیس در سرزمین عجایب را نوید می‌دهد که ربات‌ها و هوش مصنوعی همه جا را فراگرفته‌اند و کودکان انسان در چنین فضایی عاقل و بالغ می‌شوند.

پس از هم اکنون باید چاره‌ای اندیشید تا بتوانیم به‌نیکی از ره‌آوردهای آن سود ببریم و در برابر گزندهایش بچه‌های‌مان را بیمه نماییم.

کوچه‌تک را دنبال کنید تا از یک بازی پر چالش و معما‌گونه پرده‌برداری کنیم.


درباره:

استودیوی بازی‌ساز هندی Street Lamp Games با همراهی تیمی خبره و جوان خویش با پدیدآوردن یک گیم دوست‌داشتنی و معمایی در کنار طرح و نقشه‌ای تازه پا به کارزار تکنولوژی‌های برتر نهاده و می‌خواهد در میان سرها، سری سوا داشته باشد.

بازی در گاهی کوتاه و اندک با گرفتن رتبه‌ی عالی 4.8 از 5.0 و بالای 10 هزار بار دانلود در فروشگاه اندرویدی گوگل به‌راستی می‌تواند به فردایی روشن امیدوار باشد.بی‌گمان بمباریکا بازی‌کنان را از تجربه‌ی بازی‌های بی‌پایان و خسته‌کننده رهایی می‌بخشد و پنجره‌ای شاد را رو به آسمان یک بازی فکری تر و تازه باز می‌‌نماید.داستان بازی درباره‌ی مردی تنهاست که پشت میزی نشسته و در اندیشه‌هایش فرو رفته و از دور و بر خود بی‌خبر است و گیمر باید بمبی را که در اتاق افتاده با هوش و ذکاوت بالا و واکنش پرشتاب و به‌کار گیری اشیای درون اتاق نشیمن مانند جابه‌جایی مبل‌ها، قفسه‌ها، دستگاه‌های الکترونیکی، تشک‌های خواب و ترفندهای ویژه، خنثی یا از آن‌جا دور کند و جان مرد را بخرد.

یادت نره اینو بخونی!  کاوشی در بازی فکری Sudoku: Andoku 3 Free؛ از افسانه تا افسون!


برنامه با معماری خانه‌های سنتی و مدرن و تلفیقی از کهنگی و فن‌آوری تلاش می‌کند به بازی روح بدمد تا در طول آن بازی‌کن دل‌زده و ناامید نگردد و با داشتن یک موسیقیایی زنده و هیجان‌آور وی را به ادامه‌ی بازی دل‌خوش و تشویق می‌کند.بمباریکا با گام‌های روان و آسان آغاز و با ده‌ها پله‌ی سخت و دشوار پایان می‌یابد و گیمر با گردآوری کریستال‌های امتیاز هنگام بازی می‌تواند به بازار درون برنامه برود و انواع بمب‌های نارنجکی و متا با نیروی نابود‌گری بیش‌تر خریداری کنید.

برتری‌ها:

  • اشتراک‌گذاری از چشم‌انداز اتاق بمب‌ها در شبکه‌های اجتماعی با دوستان و نزدیکان
  • داشتن یک یاری‌رسان و راهنمای خوب برای پیدا کردن راهبرد مسئله‌های بازی
  • گیم‌پلی ساده و مدهوش‌کننده با گرافیکی سزاوار

کاستی‌ها:

سازگار نبودن با بیش‌تر زبان‌های روز و زنده‌ی جهانی به‌ویژه زبان شیوای پارسی

بخش سازماندهی بازی دارای کمبودهای فراوانیست و به خواست گیمر هرگز دگرگون نمی‌شود


در پایان:

بازی چنان اعتیاد می‌آورد که ممکن است ساعت‌ها وقت بازی‌کن را بگیرد و با اندیشیدن بسیار، سلول‌های مغزی را به تکاپو می‌اندازد و با سرعت بخشیدن به مبادله‌‌ی پیام‌های الکتریکی بین نورون‌های عصبی، از زوال عقل پیشگیری می‌کند و قدرت تصمیم‌گیری را در مراحل حساس زندگی واقعی بالا می‌برد. پس با بمباریکا، برنا بمانید!


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.