جست‌وجویی در بازی معماگونه‌ی Merge Dragons: سرزمین اژدهایان!

سیمای اژدهایان در پیشینه‌ی اساطیری ایران بر فراز ترسناکی، زشت‌رویی و بدسرشتی ایستاده است و آنان از نخستین یاران سوگند خورده‌ی اهریمن به‌شمار می‌آیند و در داستان‌ها دم آتشین خود را بر دوستان مزدای پاک‌منش فرود می‌آورند.

در فرهنگ‌های مردمان باستان سرتاسر زمین جای پای آن‌ها در کارزار پهلوانان و اژدهایان اسطوره‌های ایرانی، هندی و چینی، آشکارا دیده می‌شود و بر بنیاد سخنان شاهنامه، نبرد سام با اژدهای کشف‌رود و گلاویز شدن رستم با اژدهای رویین‌تن، گونه‌هایی از جانوری زهراگین، پهن‌پیکر با دهانی پر از آتش را می‌توان دید.

با کوچه‌تک همراه و هم‌دل باشید تا از یک بازی پازلی و ماجراجویانه پرده‌برداری کنیم.


درباره:

استودیوی بازی‌ساز و پرکار بریتانیایی Gram Games Limited با ساخت و پرداخت بازی رایگان و آفلاین در پلت‌فرم‌های گوگل و اپل با روانه کردن آن سوی بازار می‌کوشد تا دوستاران راستین خویش را به‌درستی بیابد و بی‌گمان سزاوار آفرین و ستایش است.

گیم با گرفتن رتبه‌ی 4.5 از 5.0 و بارگیری بالای 5 میلیونی در پلی‌استور می‌تواند ناز و غمزه به‌راه بیاندازد و بر کنج لبانش خنده جای گیرد.دیار اژدهایان در میان ابرهاست و در آن نزدیکی روزی روزگاری زامبلین‌های پلید و پلشت بر دره‌ای زیبا با نام دراگونیا چیره گشتند و تیرگی و دشمنی همه جا را گرفت.

اکنون تنها راه آزادی در سود بردن از ترفندها، نیرنگ‌ها و درآمیختن تخم‌های اژدهایان، درختان، گنجینه‌ها، ستارگان افتاده، گل‌های جادویی و دیگر باشندگان افسانه‌ای پنهان شده است که گیمر باید بر پایه‌ی هوش و زیرکی خود و حل پازل‌های کوچک و بزرگ در هنگام بازی و هم‌چنین ربودن سکه‌ها و تندیس‌های گایا و بردن آن‌ها به اردوگاه، اژدهایان نیرومندتری را بپروراند.

یادت نره اینو بخونی!  معرفی بهترین بازی‌های فکری اندروید


بازی با چشم‌اندازی خیال‌انگیز و گرافیکی کارتون مانند، پازل‌های گوناگون و بی‌‌همتا و گام‌نهادن در شهر پر راز و رمز اژدهایان افسانه‌ای، مژده‌ی یک بازی دوست‌داشتنی و سرگرم‌کننده را به بازی کنان می‌دهد.در دنباله‌ی بازی با گردآوری ده‌ها و صدها تخم اژدها و آمیزش آن‌ها با هم به 17 نژاد اژدها دست یابید و در طی 8 مرحله، بزرگ کنید.

برتری‌ها:

  • گیم‌پلی ساده و در پناه کوهستانی مه‌آلود و سحرآمیز
  • یافتن بیش‌از 500 چیز جورواجور برای یاری گرفتن
  • بهره‌برداری از افکت‌های صوتی حرفه‌ای با یک موزیک هیجان‌آور و رؤیایی
  • اندوختن و به‌اشتراک‌گذاری مراحل بازی با دوستان در شبکه‌ی اجتماعی فیس‌بوک
  • داشتن کتابچه‌ای راهنما و سودمند در جای‌جای بازی

کاستی‌ها:

  • برای به‌کارگیری رهنمون‌های بازی باید دایره‌‌ی واژگان زبان انگلیسی کاربران گسترده باشد

در پایان:

بازی در حال و هوای فانتزی به‌سر می‌برد و قوه‌ی خیال‌پردازی آدمی را به غلیان در می‌آورد و با غوطه‌ور شدن در جهانی دیگر  و تصویر بال‌های زیبا و شگرف به خال آسمان پرواز می‌کند تا با مهر تابان هم‌بستر گردد!


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ

پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.