جستاری در نرم‌افزار سال‌نامه‌ی خورشیدی آسمان: نقشینه‌ای از طبیعت

گاه‌شماری و طالع‌بینی از آرزوهای دیرین بشر است که در درازنای پرپیج و خم تاریخ با او همراه بوده است و پادشاهان و فرمانروایان علاقه‌ی ویژه‌ای به مردان ستاره و آسمان داشته‌اند و گاه آغاز و پایان آیین‌ها و جنگ‌ها را با آنان در میان گذاشته‌اند و خوشی‌ و بدی بخت را آزموده‌اند.

پس از گذشت هزاره‌ها، هنوز هم کسانی هستند که به خوش اقبالی ساعت و روزی خاص اعتقاد دارند. در ادامه با کوچه‌تک باشید تا با تقویمی اندرویدی و ایرانی هم‌دل شوید.


درباره:

گروه نرم‌افزاری و استارتاپ خرد و بزرگ ایده‌‌ی گندم، چندیست با ساخت اپ‌های کاربردی جای پایی را می‌خواهد در بین پارسی‌زبانان برای خود باز کند و تقویم آسمان ره‌آورد این پیروزیست.

آسمان سال‌شماری حرفه‌ایست که با تقویم گوگل هم‌گام‌ سازی می‌شود و با داشتن انبانی لبریز از تردستی، هواخواهان بسیاری گردش حلقه زده‌اند.


با روشن کردن مکان‌‌یاب گوشی یا با سرچ در پیدا کردن نام شهر محل زندگی در برنامه، اوقات شرعی و زمان طلوع و غروب خورشید هماهنگ می‌شود که بر بنیاد مذهب جعفری و مذاهب چهارگانه‌‌ی برادران اهل سنت گزینش و روش محاسبه‌ی آن بر استنباط فقهی دانشمندان و مفتیان جهان اسلام برابر می‌گردد.

با بارگیری صدای اذان‌گوی دل‌خواه، پخش را به هنگام نمازهای پنج‌گانه‌ی مسلمانان سامان بخشید.

یادت نره اینو بخونی!  بررسی ویدیویی اپلیکیشن تقویم گوگل (Google Calendar): الماسی خیره‌کننده!

آسمان به یک مبدل نیرومند و هوشیار تاریخ خورشیدی، هجری‌ قمری و میلادی به یکدیگر بسیج شده است و دارای یک سده توان سازگاری است و برای سفارشی‌سازی گاه‌شمار به بخش سازماندهی بروید و دگرگونی‌های دل‌خواه را پدید آورید.

دفتر یادداشت و رخدادهای آینده و پیش روی را با دیدگاه و ذوق خویش یکسان نمایید و به ثبت روزهای مهم و به یادماندنی بپردازید و سبک نمایش تقویم را با ماه، هفته و روز برگزینید و مناسبت‌ها و تعطیلات سال را ببینید.

برتری‌ها:

– محیط کاربری ساده و هنجارمند با طراحی زیبا و جوان‌پسند در کنار گرافیکی درخور

– داشتن چندین ویجت شیک و کارآمد که می‌توانید آن‌ها را سفارش دهید

کاستی‌ها:

– به داده‌های شخصی کاربر بدون اطلاع از راه اکانت گوگل وی دست می‌یابد


در پایان:

با پرداخت درون برنامه‌ای به نسخه‌ی روزآمد‌تر برسید و از دستاوردهای آن بهره بگیرید و یادتان بماند اپلیکیشن به راستی توانا و ناب است و نیاز علاقه‌مندان به فرهنگ و سرزمین ایران را به خوبی بر می‌آورد.

با سیمایی آسمانی می‌درخشد و دل‌باختگان خویش را همراهی می‌کند و شادمان و پای‌کوبان در جشن نوروز، تیرگان، مهرگان و سده غوغایی برپا می‌کند که نبین و نپرس!


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.