تکنولوژی‌های نوین دوربین گلکسی S9 پلاس چیست؟

گجت‌ها به بخش مهمی از زندگی‌ها تبدیل گشته‌اند که بیش‌تر افراد به انوع مختلف آن دسترسی دارند و احتمالا یک یا چندتا از آنان در دست‌شان قرار گرفته. اما چیزی که باعث می‌شود این وسایل الکترونیک دوست داشتنی گردند، چیزی به‌نام «تنوع و قابلیت‌های‌شان» است که با همین‌ها، حسابی می‌درخشند و خود را در دل کاربران جای می‌دهند.

سامسونگ هم مانند صدها برند فعال در حوزه‌ی تکنولوژی گجت‌های بسیاری را روانه بازارها می‌کند. یکی از این‌ها، موبایل‌ها هستند که در امروزه مورد توجه زیادی قرار گرفته‌‌اند.

طبق اخبار گلکسی S9 پلاس ماه آینده و در کنگره‌ی جهانی موبایل معرفی می‌گردد و امکانات فراوانی در دل خود دارد.

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


2 لنز نور بگیر!

گلکسی S9 پلاس از ماژول دوربین دوگانه سود می‌برد که یکی از آن‌ها با دریچه دیافراگم f/1.5 و دیگری با ضریب f/2.4 است. با نگاهی به این مشخصات درمی‌یابیم که این گوشی می‌تواند عکس‌های پرنوری ثبت نماید و بیش‌ترین جزئیات و وضوح را (در میان رقیبان) به شما ارائه دهد.


فوکوس خودکار سریع 

سنسورهای دوربین این مدل از کمپانی سامسونگ ISOCELL و بسیار ریز هستند. کره‌ای این حس‌گرها را با قابلیتی موسوم به Super PD درآمیخته‌اند تا سرعت فوکوس اتوماتیک تا حد قابل توجهی بالا رود. طوری‌که، مانند نداشته باشد و هیچ اسمارت فونی به گرد پایش نرسد!

یادت نره اینو بخونی!  هوش مصنوعی گوگل سه روزه استاد بزرگ پیچیده‌ترین بازی فکری جهان شد

پس کاربر می‌تواند لحظه‌های ناب را فی‌الفور ثبت کند و هیچ‌یک‌از ثانیه‌های طلایی را از دست ندهد. شما قادرید تندتند به عکاسی بپردازید و در عین حال، با کندی و لگ روبه‌رو نشوید.


سوپر اسلوموشن

باتوجه به این‌که گلکسی S9 پلاس از چیپست قدرت‌مند 9810 بهره می‌برد، پس باید انتظار عملکرد فوق‌العاده‌ای را از گوشی مذکور داشته باشید. اپلیکیشن دوربین نیز از این قاعده مستثنی نیست. ویژگی سوپر اسلوموشن به این گوشی اضافه گشته و امکان برداشت 1000 فریم در هر ثانیه را به شما می‌دهد!


دریچه دیافراگم متغیر

گفته می‌شود پرچم‌دار 2018 کره‌ای از دوربینی باکیفیت با ویژگی متغیر بودن دریچه دیافراگم سود ببرد. این چیزیست که بیش‌تر در دوربین‌ها وجود دارد و تا حالا فکر نکنیم که روی یک تلفن همراه اجرا شده باشد. به این ترتیب، کاربر می‌تواند در موقعیت‌های مختلف دریچه دیافراگم را ببندد یا آن را بازتر نمایند. این طوری نور بیش‌تر یا کم‌تری وارد لنز می‌گردد.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.