بهترین لامپ‌های هوشمند در رنج قیمتی زیر 100 هزار تومان (مهرماه 96)

امروزه که همه‌چیز اطراف‌مان در حال تغییر و تحول است و هر لحظه شکلی به خود می‌گیرد، پس چرا لامپ‌هایی خانه‌‌ی‌مان یا محل کارمان این طوری نباشد؟ لامپ‌های هوشمند یا Smart LEDها پدیده‌ای نسبتا جدید در دنیا هستند که به شما امکان این را می‌دهند تا کنترل کامل لامپ مورد نظر را برعهده بگیرید. ما هم این فرصت را غنیمت سپردیم و می‌خواهیم برای‌تان 3تا از بهترین لامپ‌های هوشمند در رنگ قیمتی زیر 100 هزار تومان را لیست نماییم. پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت و ترتیب آن نزولی است.


Mipow BTL201

این مدل وزن و ابعاد نسبتا کوچکی دارد و در بیش‌تر محیط‌ها یا فضاها جای می‌گیرد و جلوه‌ای زیبا به خانه یا محل کارتان می‌بخشد. این مدل می‌تواند تا تقریبا 17 میلیون رنگ که خیلی از آن‌ها اصلا اسمی ندارند (!) به نمایش بگذارد. این مهم نیز با بهره‌گیری از اپلیکیشن مخصوص (Playbulb X) قابل اجرا و تحقق‌پذیر است. سر آخر باید به خدمت‌تان برسانیم که طول عمر BTL201 در حدود 20 هزار ساعت هست و مطمئن باشید که به این آسانی‌ها از بین نمی‌رود!

حدود قیمت: 90 هزار تومان


شیائومی Yeelight YLDP02YL

انگار هرکجا که صحبت از محصولات مقرون به صرفه و در عین حال باکیفیت به میان می‌آید، به یک طریقی پای شرکت چینی شیائومی نیز به ماجرا باز می‌شود. این مدل را می‌توانید با استفاده از تکنولوژی وای-فای کنترل نمایید و حتی به شما امکان این داده شده تا غیر از رنگ‌بندی، میزان روشنایی را نیز تغییر بدهید و محیطی رمانتیک یا پرنور برای خودتان دست و پا نمایید. عمر این محصول زیبا نیز چیزی در حدود 25 هزار ساعت است و تا مدت زمان زیادی شما را همراهی خواهد کرد و به این زودی‌ها دست از سرتان برنمی‌دارد!

یادت نره اینو بخونی!  بهترین تبلت‌های کمپانی سامسونگ در رنج‌های قیمتی مختلف (دی‌ماه 96)

حدود قیمت: 80 هزار تومان


شیائومی Yeelight

اگر دوست ندارید برای به‌دست آوردن یک لامپ هوشمند مبلغ زیادی بپردازید و در عین حال جنسی مرغوب و باکیفیت گیرتان بیاید، پس ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتما این مدل را در بین گزینه‌‌های‌تان بگنجانید. این محصول ساخت کمپانی شیائومی را نیز قادرید از طریق فن‌آوری پرسرعت و دقیق وای-فای کنترل کنید و نور و رنگ را براساس سلیقه خودتان جفت و جور نمایید. در ضمن Yeelight (مانند لامپ‌های هوشمند قبلی) از سرپیچ‌های نرمالی مانند: E27 پشتیبانی و هیچ مشکلی برای‌تان ایجاد نمی‌کند.

حدود قیمت: 50 هزار تومان


علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.