بهترین لامپ‌های هوشمند در رنج‌های قیمتی مختلف (بهمن‌ماه 96)

امروزه که همه‌چیز اطراف‌مان در حال تغییر و تحول است و هر لحظه شکلی به خود می‌گیرد، پس چرا لامپ‌هایی خانه‌‌ی‌مان یا محل کارمان این طوری نباشد؟ لامپ‌های هوشمند یا Smart LEDها پدیده‌ای نسبتا جدید در دنیا هستند که به شما امکان این را می‌دهند تا کنترل کامل لامپ مورد نظر را برعهده بگیرید. ما هم این فرصت را غنیمت سپردیم و می‌خواهیم برای‌تان 3تا از بهترین لامپ‌های هوشمند در رنگ قیمتی هزار تومان را لیست نماییم. پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت و ترتیب آن نزولی است.


سنگلد Pulse Master

می‌خواهید با نصب یک لامپ به دکوراتیو خانه‌ی‌تان حس و حالی نو ببخشید؟ پس باید این مدل را در نظر داشته باشید. دستیار مجازی آمازون در این دیوایس جذاب گنجانده شده تا فقط با صدای‌تان (و حتی بدون بهره‌گیری از اپ) نور لامپ را کم زیاد یا به‌طور کل، تغییر دهید.

به موزیک علاقه‌مندید؟ در نتیجه یک خبر خوب برای شما داریم. سازنده‌ی خوش‌ذوق این مدل را به یک اسپیکر بسیار باکیفیت از کمپانی JBL مجهز نموده. به این ترتیب، کافیست لم دهید و در فضای رنگی دل‌خواه‌تان به قطعه‌های موسیقی گوش فرا دهید.

یادت نره اینو بخونی!  بهترین هدست‌های بلوتوث در رنج قیمتی زیر 100 هزار تومان (مهرماه 96)

حدود قیمت: 400 هزار تومان


AWA

امروزه کلی وسایل دیجیتال وجود دارند و اگر بخواهیم همه‌ی آن‌ها را بخریم، باید کلی پول خرج نماییم و حساب بانکی خود را خالی! اما می‌شود با کمی دقت این مسئله را مرتفع کرد. در اصل، باید به دنبال وسایلی چندکاره بروید.

به‌طور حتم، AWA یکی از همین دستگاه‌های چندمنظوره است. کاربر هم می‌تواند با اپلیکیشن‌ مخصوص، رنگ محیط خود را تغییر دهد و در عین حال، به یک قطعه موزیک پاپ، سنتی، راک و بی‌کلام گوش دهد. در واقع شما با 1 تیر، 2 نشان زده‌اید!

حدود قیمت: 150 هزار تومان


Mipow BTL201

این مدل وزن و ابعاد نسبتا کوچکی دارد و در بیش‌تر محیط‌ها یا فضاها جای می‌گیرد و جلوه‌ای زیبا به خانه یا محل کارتان می‌بخشد. این مدل می‌تواند تا تقریبا 17 میلیون رنگ که خیلی از آن‌ها اصلا اسمی ندارند (!) به نمایش بگذارد. این مهم نیز با بهره‌گیری از اپلیکیشن مخصوص (Playbulb X) قابل اجرا و تحقق‌پذیر است.

در آخر باید به خدمت‌تان برسانیم که طول عمر BTL201 در حدود 20 هزار ساعت هست و مطمئن باشید که به این آسانی‌ها از بین نمی‌رود!

حدود قیمت: 90 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.