بهترین لامپ‌های ال‌ای‌دی در رنج قیمتی زیر 50 هزار تومان (آذرماه 96)

امروزه که همه‌چیز اطراف‌مان در حال تغییر و تحول است و هر لحظه شکلی به خود می‌گیرد، پس چرا لامپ‌هایی خانه‌‌ی‌مان یا محل کارمان این طوری نباشد؟

لامپ‌های ال‌ای‌دی نسبتا پدیده‌ای نو به حساب می‌آیند که تازه در کاربران و سازمان‌ها رواج یافته‌اند. چراکه هم قیمت معقولی دارند و هم عمر و روشنایی بسیاری زیادتری نسبت به رقیبان قدیمی‌ و منسوخ‌‌شده‌ی‌شان دارند.

اما بازار پر از برندها و مدل‌های گوناگونیست که همان‌طور تنوع و آزادی عمل ما را بیش‌تر می‌کنند، همان‌طور به سردرگمی ما در بازارها و فروشگاه‌ها می‌افزایند. پس اگر می‌خواهید یک لامپ ال‌ای‌دی با کیفیت خوب و در رنج قیمتی زیر 50 هزار تومان بخرید، با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن نزولی است.


آوا GA Plus

سَری استاندارد این مدل به شما امکان این را می‌دهد تا این لامپ را در خانه یا سالنی بزرگ به راحتی آب خوردن وصل نمایید. طبق انتظار، میزان روشنایی GA Plus به حد کافی و وافی بالاست که اتاقک را به‌طور کامل روشن نماید و تاریکی را از بین ببرد. (یاد فیلم‌ها و داستان‌های فانتزی-حماسی افتادیم!) رده‌ی انرژی این یکی هم +A و فراتر از انتظار کاربران است.

یادت نره اینو بخونی!  اسپیکرهای لاکچری هارمن کاردن را بشناسید!

حدود قیمت: 50 هزار تومان


فروزش F-7000

اگر دوست ندارید یک لامپ تک و تنها را بخرید و بیش‌تر به بسته‌های با تعداد بالا علاقه‌مندید، پس حتما این مدل را در بین گزینه‌های‌تان قرار دهید. چون‌که سازنده 5 لامپ ال‌ای‌دی 7 وات را در یک مجموعه گنجانده تا کاربران با یک تیر چند نشان را بزنند. سری محصول هم E27 هست و خیال شما را از بابت دردسرهای وصل کردن خالی می‌سازد. طول عمر F-7000 چیزی در حدود 30 هزار ساعت است و تا مدت‌ها خانه‌تان را روشن می‌نماید.

حدود قیمت: 30 هزار تومان


بروکس A80

اگر از مدل‌های حبابی خوش‌تان می‌آید و مدام دنبال همچین چیزی هستید، پس حتما به این یکی نیم‌نگاهی بیاندازید. توان هم چیزی در حدود 20 وات است و روشنایی مطلوبی را در اختیارتان قرار می‌دهد. رده‌ی انرژی هم +A تا خدایی ناکرده قبض برق‌تان میلیونی نگردد!

حدود قیمت: 20 هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.