بهترین بازی‌های اندر‌ویدی اردیبهشت‌ماه ۹۷

بی‌شک و تردید می‌توانیم بگوییم که دسترسی مردم به اینترنت افزایش یافته و طیف گسترده‌ای از کشورها به شبکه‌ی جهانی وصل‌اند. خداروشکر کشورمان هم از این نوع مناطق است. در اصل و به همین علت، قادریم به دنیایی از اپ‌ها و گیم‌ها با یاری فروشگاه گوگل و اپل وارد شویم و همه‌ی‌شان را (البته اگر عمری جاودانه و اینترنتی نامحدود داشته باشیم) نصب نماییم.

هم‌اکنون می‌خواهیم برترین گیم‌های این ماه را برای‌تان لیست کنیم تا فوری‌فوتی آن‌ها را دانلود و لحظات خوشی را رقم بزنید. پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…


TEKKEN

اردیبهشت‌ماه ۹۷

حتما نام بازی فوق را شنیده‌اید. گیمی که تا حالا در بسیاری از پلت‌فرم‌ها و‌ گجتگها حضور داشته و حسابی آدم‌ها را سرگرم کرده است. اکنون هم نسخه‌ی اندرویدی آن بیرون آمده و می‌توانید با هیجان بیش‌تری از آن لذت ببرید. شما شخصیت‌های زیادی در اختیار دارید و نسبت به پولی که می‌پردازید قدرت‌های‌شان باهم فرق دارند. (می‌بینید، در دنیای مجازی هم از شر این پول خلاص نمی‌شویم!) خوش‌بختانه این‌بار گرافیک تا حد قابل توجهی افزایش یافته و لبخند بر لبان هر کسی می‌آورد. هم‌چنین محیط پراز جزئیات و کاراکترهای واضح باعث می‌گردند تا آدرنالین خون‌تان بیش‌تر و بیش‌تر شود.

صداگذاری هم در بازی مذکور مانند هم‌نوعان خود در همین ژانر است و جذابیتی خاص به مجموعه می‌بخشد. این گیم توانسته امتیاز بالای ۴ را از ۵ کسب کند و تا حالا حدود ۵ میلیون‌بار از فروشگاه گوگل دانلود شده.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ


FIE Swordplay

اردیبهشت‌ماه ۹۷

به قول خود توسعه‌دهنده: FIE Swordplay اولین بازی به شمار می‌رود که قوانین شمشیربازی واقعی را در یک پکیج مجازی گردآورده. در نتیجه، اگر به‌دنبال تجربه‌ی جدیدی هستید و می‌خواهید از شمشیر (در محیطی بی‌خطر) استفاده کنید، حتما نگاهی به گیم نام‌برده بیندازید. با همان نگاه اول، می‌توان گفت که با یک شاهکار طرف هستیم. این را فقط ما نمی‌گوییم و حدود ۲۰۰ هزار نفر هم معتقد به این هستند. چراکه به شمشیربازی اندرویدی امتیاز بسیار بالای ۴.۶ از ۵ را اعطا کرده‌اند.

یادت نره اینو بخونی!  گردشی واکاوانه در بازی اندرویدی Calculator: The Game: چینی بندزنی خبره

گرافیک بازی سبب گشته تا توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و کاربران را مجاب به دانلود نماید. اما هنوز از ویژگی‌های دوست داشتنی باقی مانده. انیمیشن‌های FIE Swordplay چشمان‌تان را خیره می‌سازند و آدم را میخکوب می‌نمایند. طوری‌که تصور می‌کنید در جهان واقعی و با یک حریف واقعی چغر طرف هستید!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dar+camera&pcampaignid=APPU_1_Bb3MWrihO4LXgQbrwpq4CQ


Crusaders of Light

اگر دوست دارید سوار بر اژدها به این طرف و آن طرف بروید، با هیولاهای غول‌آسا بجنگید، به شهرهای عجیب‌وغریب سر بزنید، حتما این گیم را دانلود کنید. گزینه‌های زیادی در سمت راست و چپ صفحه‌نمایش در اختیارتان قرار دارند تا کنترل بیش‌تری روی شخصیت داشته باشید و‌ خدایی‌ ناکرده یک‌وقت نبرد را نبازید.

فضای اطراف و دشمن‌های اخمو، با جزئیات بسیاری کشیده شده‌اند و خلاصه، همه‌چیز (تاحدودی) واضح و روشن است. Crusaders of Light امکان این را به پلیر می‌بخشد تا در جنگل‌ها ماجراجویی کند و در صخره‌ها به مبارزه بپردازد. طیف وسیعی از سلاح‌های خونین در اختیارتان قرار گرفته‌اند تا با کمک‌شان اهریمن‌های ترسناک را شکست دهید ‌‌‌‌و در این حین، اصلا استخوان‌های‌تان نلرزد.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.