بهترین‌های پلنترونیکس؛ ماجرای هندزفری‌های باکیفیت!

هندزفری‌ها آن‌قدر مهم و ضروری شده‌اند که انگار دیگر جزء دسته‌ی لوازم جانبی نیستند و خودشان یک طبقه‌ی خاص به حساب می‌آیند. به خاطر همین و بودن کاربران فراوان خیلی از کمپانی‌ها روی به این بازار آورده‌اند و هر چند وقت یک‌بار شرکتی تازه متولد می‌شود و محصولات شگفت‌انگیزش را عرضه می‌کند. اما آن‌هایی که قدیمی هستند و چندین سال است که در دنیای هندزفری‌ها وجود دارند، به این راحتی‌ها مجال درخشش به برندهای کوچک‌ را نمی‌دهند و سعی می‌کنند محصولات‌شان را با دبدبه و کبکبه معرفی نمایند!

در این نوبت قصد داریم تا به جذاب‌ترین محصولات پلنترونیکس بپردازیم. پس در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید…

نکته: این لیست براساس قیمت طراحی شده و ترتیب آن نزولی است.


VOYAGER 8200 UC

پلنترونیکس

هدفون‌ها بی‌شک و تردید دیگر یک وسیله برای گوش کردن موسیقی نیستند و به بخشی از دنیای مد تبدیل شده‌اند. حالا کمپانی پلنترونیکس یکی از همین گجت‌ها را روانه بازار نموده که از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. خوش‌بختانه اتصال هم از طریف فن‌آوری‌ بلوتوث امکان‌پذیر است. پس از همین حالا، با سیم‌های اعصاب‌خردکن خداحافظی کنید و سلامی گرم به تکنولوژی‌ روز بگویید. طراحی هدفون نیز چشمان‌تان را جذب می‌کند. اما زیاد پرزرق و برق نیست و توجهات همه به طرف شما جلب نمی‌شود. این هم می‌تواند خوب باشد و هم افتضاح! به خودتان بستگی دارد.

دوست ندارید صدای محیط را بشنوید؟ فقط‌و‌فقط می‌خواهید به موسیقی گوش دهید؟ پس این مدل همان‌ چیزیست که به دنبالش هستید. تکنولوژی‌ ANC این امکان را به کاربر می‌بخشد تا نواهای گوش‌خراش دنیای اطراف (!) را ساکت نماسد و به موزیک مورد علاقه‌اش گوش دهد. و اما جنس گوشی‌ها. این مورد را باید در هدفون‌ها جدی گرفت. چراکه مدت زیادی می‌خواهیم به موسیقی گوش دهیم و‌ راحت باشیم. خداروشکر در دیوایس مذکور هم کیفیت گوشی‌ها رعایت شده و ۲۴ ساعته می‌توانید از هندزفری استفاده نمایید.

یادت نره اینو بخونی!  بهترین موبایل‌های بازار با نمایشگر کوچک در رنج‌های قیمتی مختلف (آذرماه 96)

حدود قیمت: 3 میلیون تومان (ناقابل!)


VOYAGER LEGEND UC

پلنترونیکس

اگر در طول روز افراد زیادی با شما تماس می‌گیرند و نیاز است همیشه در دسترس باشید، ما خرید این هندزفری باکیفیت را به شما پیشنهاد می‌دهیم. چون‌که میکروفون‌های حساس و بسیار دقیق محصول صدای شما را فی‌الفور ثبت می‌کنند و برای فرد مورد نظر می‌فرستند. هم‌چنین با کمک این دستگاه دیگر لازم نیست گوشی سنگین‌وزن را در دستان‌تان بگیرد و تمام اوقات آن را در کنار گوش‌ قرار دهید.

فقط گجت‌ را به گوش خود وصل کنید و به این سو و آن سو بروید. راستی، با صدای خود قادرید قسمتی از کارها را انجام‌ و مثلا با دوستان خود تماس بگیرید.

حدود قیمت: ۸۰۰ هزار تومان


MARQUE 2 M165

پلنترونیکس

این مدل برای آن دسته از افراد مناسب است که هم دوست دارند یک هندزفری تمام و کمال داشته باشند و هم زیاد برای حمل و نقل وسیله‌ای اذیت نشوند. ایشان بدون هیچ دردسری به گوش کاربر وصل می‌شود و اصلا غر نمی‌زند! با نهایت کیفیت صدای خانواده و دوستان را پخش می‌نماید و مطمئن باشید چیزی را قلم نمی‌اندازد.

به هیچ عنوان با نویزها مواجه نخواهید شد و هدر کل، همه‌چیز واضح است. دستیاران مجازی معروف نیز با MARQUE 2 M165 کار خواهند کرد و می‌توانید هر یک از آنان را فرا بخوانید.

حدود قیمت: ۳۰۰ هزار تومان

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.