بلندگوی Levitating؛ معلق!

در این عصر، وسایل الکترونیک بیش‌از‌پیش در زندگی‌ها نفوذ پیدا کرده‌اند و بدون آن‌ها، در انجام بسیاری از کارها می‌لنگیم! با یاری چنین دیوایس‌هایی اعمال به راحتی انجام می‌شوند و لزومی ندارد کلی زحمت بکشیم. در اصل، این همان کار اصلی تکنولوژی‌ است. بایستی زندگی را آسان سازد و لبخند بر لب‌مان بیاورد. این نوع از دیوایس‌ها فت‌و‌فراوان در ویترین فروشگاه‌ها پیدا می‌شوند و فقط کافیست آن‌ها را انتخاب نمایید. ولی انتخاب نیز سخت و سخت‌تر گشته. با ورود کمپانی‌های تازه‌وارد و عمدتا چینی‌، تنوع بازار گجت‌ها افزایشی چشم‌گیر داشته و جنب‌و‌جوش،  کم‌نظیر است!

در ادامه با کوچه‌تک همراه باشید تا با سری جدیدی از کالاهای دیجیتال آشنا شوید.


اسپیکر خوش‌صدای Levitating

Levitating

بلندگوهای بی‌سیم چند وقت هست که خیلی‌خیلی پیشرفت کرده‌اند و مدل‌های بسیاری از این نوع وسایل در ویترین فروشگاه‌ها وجود دارد. با یاری چنین دیوایس‌هایی قادرید به قطعات موسیقیایی با کیفیت عالی گوش دهیم و این لذت را با دیگران به اشتراک بگذارید. در واقع، بلندگوهای بلوتوثی (کم‌و‌بیش) نقطه‌ی مقابل هندزفری‌ها هستند. آن‌ها سعی دارند ما را از محیط بیرون‌ جدا کنند و تجربه‌ای کم‌نظیر را برای بک نفر رقم بزنند. لکن بلندگوهایی با تکنولوژی‌ بلوتوث جمع دوستان را گرم می‌سازند و جنب‌و‌جوشی خاص به مراسم و مهمانی‌ها می‌بخشند.

حالا می‌خواهیم از حواشی فاصله بگیریم و به اصل مطلب و همان گجتی یونیک و خارق‌العاده به‌نام Levitating بپردازیم و با قابلیت‌هایش آشنا شویم.

اسپیکر مذکور دیزاین عجیبی دارد و نگاه هر کسی را جذب می‌کند. فرقی نمی‌کند که دنیای تکنولوژی را دوست داشته باشید یا نه. ایشان دل و جان‌تان را می‌رباید و سبب می‌گردد تا دست در جیب‌تان کند و آن کارت اعتباری مبارک را بیرون بیاورید. گوی اصلی ماجرا (که زیرش صفحه‌ای پهن قرار دارد) روی هوا معلق است! بلی. درست خواندید. بلندگو روی هوا قرار دارد و به هیچ‌عنوان شبیه دیگر مدل‌های بازار نیست‌ در ضمن، چنین چیزی را هر روز نمی‌بینید و حتما برای‌تان جذاب جلوه می‌نماید.

یادت نره اینو بخونی!  اخبار امروز؛ از شرکت سامسونگ تا اسنشال!

Levitating

این مهم با بهره‌گیری از فن‌آوری‌ و علم مغناطیس عملی گشته و گوی جادویی می‌تواند روی فضا معلق باشد و چشمان همگان را خیره سازد. فن‌آوری بی‌سیم بلوتوث نام دارد و به‌لطف ورژن این تکنولوژی‌ قادرید رنج بسیاری را در اختیار داشته باشید. پس دیگر نیازی نیست تلفن همراه خیلی‌ نزدیک‌تان باشد و در جیب گنجانده شود. از فواصل نسبتا دور هم می‌توانبد موزیک مورد علاقه‌ی خود را بشنوید و کلی لذت ببرید. هم‌چنین بلوتوث نسخه‌‌ی ۴ این امکان را به ما می‌بخشد تا صداها را با کیفیت و سرعت بیش‌تری بشنویم و زیاد با کندی‌ها مواجه نگردیم. در نتیجه تجربه‌ای بی‌نقص از گوش دادن به موسیقی خواهید داشت و‌ خلاصه، عاشق Levitating می‌شوید!

خوش‌بختانه گوی خشک و خالی نیست و تا ۳۶۰ درجه می‌چرخد. با کمک دکمه‌ی مخصوص می‌توانید به تماس‌ها پاسخ دهید و با کیفیتی بالا به گفت‌و‌گو مشغول شوید. لزومی هم ندارد نزدیک ایشان (!) باشید. Levitating با یاری میکروفون‌های‌حساس خود صدای کاربر را تشخیص‌ می‌دهد و برای فرد مورد نظر می‌فرستد.

در آخر باید بگوییم که این گجت را قادرید با پرداخت مبلغی در حدود ۵۰۰ هزار تومان از بازار جهانی بخرید.

علی اسکندری
همان‌طور که‌ در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنم، داستان هم می‌نویسم و عاشق این ترکیب مدرنیته با نوستالژی هستم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.