بررسی و نقد پخش‌کننده‌ی اندرویدی حرفه‌ای صدا Playerpro Music: دادستان بی‌پروا!

با پیشرفت فن‌آوری‌های نوین و دانشیک، صنعت غول‌آسای تولید و پخش موزیک ویدیوهای هنرمندان و خوانندگان نام‌دار به‌وسیله‌ی کمپانی‌های بزرگ، جهان را به سوی یک پیچیدگی آسایش‌وار رهنمون می‌کند. در این میان موزیک‌ پلیر‌های نیرومندی ساخت و پرداخت گردیده‌اند تا آوازها و آهنگ‌ها را به گوش دوستاران برسانند.

با کوچه‌تک همراه باشید تا در این زمینه با برنامه‌ای درخور دوست شوید.


درباره :

استودیوی فرانسوی و برنامه‌ساز BlastOn AS با آفرینش پلیر بی‌همال، کم‌یاب و ستاره نشان و روانه‌ی آن سوی بازار‌های اندرویدی سر و صدای زیادی برپا کرده و کسان بسیاری را شیفته و شیدای خویش نموده است.

پلیر با کسب امتیاز 4.5 از 5.0 و دانلود بالای 500 هزار بار در گوگل‌پلی نام‌آشنای این و آن است و دست و بالی بسی گشاده دارد.


اپلیکیشن با بازکردن فایل‌های شنیداری با فرمت‌های جورواجور و پخش آن‌ها با کیفیت و وضوح بالا، به رغم پولی بودنش اشک شادی را از چشمان مشتریانش سرازیر کرده است.


برنامه با آمیختن در 12 پوسته‌ی رنگین و دل‌چسب و نمایش متن شعر ترانه‌ها به یاری اینترنت و در دست نهادن داده‌های آلبوم‌های هر خواننده به کاربر، توانایی و دلیری را در کارزار می‌آزماید.

یادت نره اینو بخونی!  واکاوی در برنامه اندرویدی WeVideo Editor: آپاراتچی سینما!

مشتری با هدست می‌تواند سامان‌دهی پخش موزیک‌ها را در دست بگیرد و یا با لرزاندن گوشی آهنگ‌ها را پس و پیش کند. پلیر با از بین بردن نویز‌های دست ‌و پا گیر می‌کوشد به پخش کیفیتی دو چندان بخشد.

برتری‌ها:

– رابط کاربری بهنجار و جوان‌پسند در کنار یک طراحی مدرن و یکپارچه با گرافیکی شگرف و ستودنی

– دسته‌بندی کردن ترانه‌ها بر بنیاد آلبوم‌ها، هنرمندان، تک‌آهنگ‌ها و ژانرها و …

– اکولایزر حرفه‌‌ای قابل تنظیم

– پخش پوشه‌های ویدیویی

– داشتن تایمر برای خاموشی خودکار پخش‌کننده

– دارا بودن چندین ویجت کارآمد و زیبنده

کاستی‌ها:

– با برخی از فرمت‌های ویدیویی رایج در بازار فیلم‌ها و سینمایی‌ها سازگار نیست


در پایان:

پلیر در بخش صدا رو دست ندارد و به راستی می‌توان برترین رتبه را به آن بخشید زیرا چنان نیک پرورانده شده که جای هیچ سخنی نمانده است.

پس با گره‌ زدن مهرش بر دل و شناخت ارزش‌هایش، بخت خوش را به کوی یار بخوانید، دست ‌افشانید و پای بکوبید که گاه دوری سرآمد و گاه دیدار شد.


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.