بررسی آنتی ‌ویروس اندرویدی ESET Mobile Security: چون گرزه‌ی گاو‌ سر

دنیای تکنولوژی و هوش مصنوعی در آغاز هزاره‌ی سوم میلادی به شکل فزاینده‌ای در حال رشد و بالندگی هستند و دانشمندان و کارآگاهان برآورد می‌کنند بیش‌تر کارها را در پنجاه سال آینده ربات‌ها از چنگ انسان بیرون می‌آورند و هوش مصنوعی به همه چیز چیره می‌گردد. با این همه از هم اکنون کسانی به مشکلات و مخاطرات پیش روی اشاره می‌کنند و نگران بدافزارها و هکرها هستند که افسار گسیخته را به دست گیرند و تمدن بشر را به نابودی و دره‌ی ژرف تباهی بکشانند و آدمی را چون ماشین، برده‌وار در خدمت اهداف شوم خود در بیاورند و جهان را به تلی خاکستر دگرگون نمایند.

در ادامه با کوچه‌تک باشید تا در این راستا با یاوری دلاور دوست شوید.


درباره:

آنتی ویروس نیرومند مویایل سکوریتی ESET، نرخ تشخیص بسیار خوب 99.7 درصد را از AV-Test در سال 2013 ستانده و با کسب رتبه‌ی عالی 4.7 از 5.0 و بالای 10 میلیون بار دانلود از مارکت گوگل توانسته است که در رده‌ی بزرگان تیره‌ی خود و در صف نخست بایستد و چنان پر شتاب راه ویروس‌ها و برنامه‌های ویرانگر را می‌بندد که دشمن دیگر مجال نیرنگی نمی‌یابد و آن را در خیال‌های خامش غرق می‌کند.


آنتی ویروس Nod 32 برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، اندروید و آی‌او‌اس روانه‌ی بازار برنامه‌ها شده است و با پشتیبانی فراگیر خود از همه‌ی دستگاه‌ها، امنیت مشتریان خود را تا بالاترین تراز گواهی می‌کند و ویروس‌کش با فن‌آوری Real timer خود پاسداری پیرامونی را در همه‌ی زمان‌ها از گوشی هوشمند یا تبلت شما بر عهده می‌گیرد.

آنتی ویروس با کندوکاوی ماهرانه و تیزبینانه، پستو‌ها و کنج‌های دیوایس را موشکافی و زیر و بالا می‌کند و برنامه‌های راه‌اندازی شده را با پتک آهنگری خود می‌کوبد تا اگر ردپایی از ویروس‌ها و خراب‌کاری را روی آن‌ها ببیند، دنبال و بی‌درنگ با یافتنشان پودر مرگ را به سوی‌شان بپاشاند تا در دم بمیرند.

یادت نره اینو بخونی!  3 سرچ جالب و سرگرم‌کننده در گوگل

نرم‌افزار با مجهز شدن به سیستم هوشمند ضد سرقت خود از اطلاعات شخصی و پوشه‌های محرمانه‌ی شما به‌ نیکی مراقبت می‌کند و تنها با فرستادن یک پیامک رمز‌آلود دستگاه را قفل و غیرقابل استفاده و همه‌ی دارایی‌های شما را که بر روی آن اندوخته‌اید به یک‌بار پاک و دزدان را ناامید و سرگردان و گیج می‌کند.


هنگام وب‌گردی در تارنما‌های گوناگون شما را در برابر گزند‌ها و ترس‌ها‌ی دنیای مجازی بیمه می‌کند.

برتری‌ها:

– دریافت فرمان‌های از راه دور با توانمندی SIM Gurd

– نمایش مجوزهای برنامه‌های خود با Apps Audit

– بلاک کردن تماس‌ها و پیامک‌های ناشناس و دردسر ساز

– سازماندهی همه‌ی ورودی‌ها و خروجی‌های دستگاه برابر با خواسته‌ی کاربر

– نمایش اتصالات اینترنتی شما و وارسی کردن آن‌ها

– اسکن پر‌قدرت حافظه‌ی اصلی و جانبی دیوایس

– یاری گرفتن از توانایی ابری ESET Live Grid برای بالا بردن امنیت و دوری از آسیب‌های آشکار و پنهان

– با بهره گرفتن از فن‌آوری آنتی فیشینگ از لو رفتن اطلاعات فردی شما در جهان وب پیشگیری می‌کند

کاستی‌ها:

– آنتی ویروس با زبان شیرین پارسی سازگار نیست

– در سنجش با نسخه‌ی رایانه‌ای، اپلیکیشن اندرویدی با کمبود‌هایی همراه است


در پایان:

ویروس‌کش نود 32 با محیط کاربر پسند، هماهنگ و زیبایی برازنده‌اش دل بسیاری را لرزانده و نشان OK را با سربلندی از مشتریان خود گرفته است.

با همدمی این افسونگر (!) زبر دست، لحظه‌های خوشی را در زندگی بسازید.


پارسا گرشاسب
به خواندن کتاب و دیدن سینمایی علاقه‌مند هستم، درون‌گرا و با تکنولوژی میانه‌ی خوبی دارم.

می‌خوای نظر بدی؟

مطمئن باش، آدرس ایمیلت منتشر نمی‌شه.